TERRA QUESTIA

Дошкільна освіта

На базі центру інтегрованого розвитку TQ впродовж 2 років функціонував простір щасливих дітей "ДімДім", що забезпечував підготовку дітей до школи та всебічний розвиток найменших. У групі дошкільнят "Дирижабль"  діти віком від 4 до 7 років з допомогою педагогів, психологів, митців та філософів готувалися до нового етапу - шкільного життя. Заняття проводилися за системою EduQuest для ефективного вивчення англійської мови. Скеледром, басейн, екскурсії як цікаві місця для проведення незабутніх занять. За допомогою програми активного розвитку малят Лєпа-Лєпа активні та позитивні мами з дітками до 3 років вчилися процесам  відокремленню та соціалізації дитини та налагодженню взаємодії дорослого і дитини.

Позашкільна освіта

У центрі TR наші викладачі проводять заняття з англійської мови за системою EduQuest та математики з використанням програми "Шалені математики" для дітей середнього шкільного віку. Також наші фахівці з іноземної мови протягом 2 років організовували додаткові заняття  для 20 соціальних дітей.

Дитячі табори

З 2017 року гарною та вже обов'язковою традицією для вихованців наших ДБСТ став відпочинок у колі рідних та друзів. Поїздки на море влітку, зимові табори і прощі по святих місцях - все те, що неабияк зближує дітей та дорослих, додає радісні моменти у буденне життя. Плавання, омріяні замки з піску під липневим сонцем, лижі, сноуборд, спільні вечері на фоні Карпатських схилів, купання в крижаній ополонці на Водохреща, безперервна 24 годинна молитва до Бога в нічній сторожі, багато нових знайомств в тому числі зі собою самим та вже такими рідними людьми - все це неймовірний досвід наших дітей у таборах.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484