Психологічна підтримка

Сім'ї СЖО

В сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах найбільше потерпають діти. Батьки не спроможні забезпечити їм безпеку та любов і часто травмують їх психологічно. Для повернення довіри до дорослих, до світу та формування емоційної стійкості дітей з несправних сімей наші психологи проводять групові заняття з арт-терапії та тренінги з емоційної стійкості, здійснюють індивідуальний супровід дитини, а також навчають батьків та вчителів діяти в інтересах дитини. 


Батьківський клуб

Життя дитини невід’ємне від життя дорослого, і коли дорослий нещасливий страждає і дитина. Саме тому, ми проводимо регулярні зустрічі Батьківського Клубу, де всі дорослі можуть висловити свої побоювання та проблеми, і у відповідь отримати підтримку та кваліфіковану пораду. Якщо Ви відчуваєте потребу порадитися з питань виховання рідних чи прийомних дітей, думаєте над усиновленням чи вже зустрілися з першими питаннями інтеграції у Вашу сім’ю усиновленої дитини звертайтеся до нас – ми неодмінно Вас вислухаємо та допоможемо!


Арт-майстерки

Щотижня у центрі інтегрованого розвитку Terra Questia відбуваються заняття з Art Box. Кожної п'ятниці група дітей має 2 години для творчості та релаксу після насиченого навчального тижня. 

Art Box став цікавим доповненням буднів і для дітей з Притулку на Левандівці у Львові. Однією з основних проблем дітей, що виховуються в дитячих будинках, є високий рівень тривожності. Ефективним методом зниження рівня тривожності у дітей та підлітків виступає метод арт-терапії. Творча діяльність допомагає дитині знайти себе, реалізувати свій потенціал, подолати певні страхи і невпевненість.

Тому щовівторка кваліфікований психолог займається з дітьми різного віку з метою зниження психологічної напруги та формування позитивного образу Я та самооцінки. 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484