UK
Мрій та Дій

В межах освітньої програми «Мрій та Дій» кожен учасник мав змогу відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту та написання резюме, дізнатися про різноманітні лайфхаки стосовно навчання і розвитку, а також познайомитись з потенційними роботодавцями.

Основна місія — допомогти у соціалізації та інтеграції у суспільство дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з сімей СЖО та дітям з прийомних родин.

В межах першого набору маємо 14 підлітків, які стали нашими випускниками. Зараз вони активно працюють над втіленням власного проєкту, який готові представити команді фонду та громаді Львова.

 

8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"
8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"

Розпочинаємо другий набір на освітньо-модульну програму «Мрій та Дій»

Для початку, перегляньте атмосферне відео з учасниками першого набору проєкту. У ньому вони розповідають про свої враження та набуті знання. Воно не ідеальне, але дуже щире і тому, мабуть, найкраще описує цей проєкт. У межах програми, наші учасники вчилися проявляти себе та робили безліч вдалих і невдалих спроб, які і сформували їх унікальний досвід.

Ми дякуємо їм за цей спільний шлях та готові розпочати другий набір!

Отож, якщо ти старшокласник ( 9-11 клас) або ж студент коледжу чи ВНЗ, тобі до нас.

Наголошуємо, що учасниками проєкту можуть стати діти-сироти, діти з ДБСТ та діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях.

Кожен матиме шанс відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту, дізнатися різноманітні лайфхаки стосовно навчання та розвитку, познайомитись з потенційними роботодавцями.

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/NTryyj5

Давайте з нами!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484