UK EN
Мрій та Дій

Надзвичайно актуальний проект «Мрій та Дій», який має на меті допомогти дітям-сиротам, дітям з ДБСТ та дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях!

Запрошуємо до участі учнів 9-11 класів з зазначених вище соціальних категорій, які матимуть шанс відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту, написання резюме, дізнаються різноманітні лайфхаки стосовно навчання та розвитку, а також познайомляться з потенційними роботодавцями.
Працюючи з дітьми в інституційних закладах, наша команда розуміє, що часто через травматичний досвід діти важко адаптуються до життя та не можуть у повній мірі розкрити свої таланти та потенціал. Однак, перед ними все ж постає важливий вибір куди рухатись далі.
Керівник проекту  розповідає: «Завдання, яке ми ставили перед собою, як фонд, було продумати, яким чином можна допомогти нашим старшим дітям системно і ефективно. Ми розуміли, що їм доведеться стикнутися з викликами сучасного світу, який є дуже мінливим. Йдеться про різкі зміни ринку праці, через розвиток технологій, про освітню систему, яка мляво реагує на усі виклики, а також пандемію, яка певною мірою обмежує можливості.
В таких умовах дітям важливо чітко усвідомлювати свої сильні сторони, вміти швидко і ефективно навчатись, рефлексувати та йти далі малими кроками, накопичуючи не лише досвід помилок, а і досвід успішності! Так ми прийшли до проекту «Мрій та дій» і його 10-ти модульного освітнього практикуму, де знайомитимемо учасників з професіями майбутнього, максимально практикуючи ті навички, які будуть потрібними невдовзі, готуватимемось практично до того, що навчатись доведеться впродовж життя».

Віримо, що втілюючи цей проект, ми допоможемо їм знайти себе та повірити у власні сили! 

8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"
8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"

Розпочинаємо другий набір на освітньо-модульну програму «Мрій та Дій»

Для початку, перегляньте атмосферне відео з учасниками першого набору проєкту. У ньому вони розповідають про свої враження та набуті знання. Воно не ідеальне, але дуже щире і тому, мабуть, найкраще описує цей проєкт. У межах програми, наші учасники вчилися проявляти себе та робили безліч вдалих і невдалих спроб, які і сформували їх унікальний досвід.

Ми дякуємо їм за цей спільний шлях та готові розпочати другий набір!

Отож, якщо ти старшокласник ( 9-11 клас) або ж студент коледжу чи ВНЗ, тобі до нас.

Наголошуємо, що учасниками проєкту можуть стати діти-сироти, діти з ДБСТ та діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях.

Кожен матиме шанс відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту, дізнатися різноманітні лайфхаки стосовно навчання та розвитку, познайомитись з потенційними роботодавцями.

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/NTryyj5

Давайте з нами!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484