UK
РаДіти знову

Травматичний стрес тривалої війни створює масштабні та безпрецедентні виклики психологу-практику, що вимагатимуть скоординованої роботи та постійного методологічного вдосконалення .  Дитячі психологи, які вже тримають психологічний фронт і далі будуть підтримкою майбутнього України, мають отримувати системну допомогу в нових умовах життя країни. 

  Арттерапевтична спільнота створює додаткову цінність в роботі із вразливими/постраждалими категоріями - діти . Є значний запит на створення системи інтенсивного континуального професійного розвитку та вдосконалення методики та психологічного інструментарію. А саме розробка  комплексної системи і арттерапевтичної роботи з психоемоційними станами «дитини-війни». 

  Пропонуємо вам взяти участь у проєкті, який передбачає  курс по використанню методики Вікторії Назаревич  «РаДіти Знову». 

Робота буде проводитись методами інтегративної арт-терапії 

10 серпня 2023 р.
Хочемо ближче Вас познайомити з нашою унікальною грою “РаДіти разом”.
10 серпня 2023 р.
Хочемо ближче Вас познайомити з нашою унікальною грою “РаДіти разом”.

Психологічна гра

Психологічна гра «РаДіти разом» - спільна розробка психологів БФ «Рідні» та Nazarevich-Art, яка дозволяє учаснику сформувати навички швидкої адаптації до нових умов реальності, побачити власний позитивний образ і знайти емоційне заспокоєння.

Гра дає змогу учасникові швидко адаптуватись до нових умов, побачити власний позитивний образ. Також, забезпечує процес міжособистісного спілкування, у якому кваліфікований фахівець терапевтично впливає на фізичний, емоційний, інтелектуальний, соціальний, естетичний і духовний стани дитини, щоб покращити чи зберегти її психологічне здоров’я.

Учасник гри може сам обрати карту, яка стане першим кроком на шляху до радості. А також можна обрати героя за певними рисами, що потрібні для розв’язання актуальних питань.


Кожен герой – це потужний трансформаційний образ; кожна частина поля і підказка – це додатковий ресурс. Та, насправді, не має жодних обмежень і кожна дитина від 4 і до безкінечності (бо дорослі завжди можуть потішити свою внутрішню дитину теж) може стати творцем і намалювати нову карту та прокласти по ній свій шлях героя до РАДОСТІ!


Цікаво Вам познайомитись з героями гри?

5 липня 2022 р.
РаДіти знову
5 липня 2022 р.
РаДіти знову

Методологічна пам`ятка для учасників

Травматичний стрес тривалої війни створює масштабні та безпрецедентні виклики в психологічній практиці, що вимагатимуть скоординованої роботи та постійного методологічного вдосконалення. І дитячи психологи, які стануть на підтримку майбутнього України, мають отримувати системну допомогу в нових умовах життя країни.

Тут ви можете завантажити методологічну пам’ятку проєкту «РаДіти знову».

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484