UK
РаДіти знову

Травматичний стрес тривалої війни створює масштабні та безпрецедентні виклики психологу-практику, що вимагатимуть скоординованої роботи та постійного методологічного вдосконалення .  Дитячі психологи, які вже тримають психологічний фронт і далі будуть підтримкою майбутнього України, мають отримувати системну допомогу в нових умовах життя країни. 

  Арттерапевтична спільнота створює додаткову цінність в роботі із вразливими/постраждалими категоріями - діти . Є значний запит на створення системи інтенсивного континуального професійного розвитку та вдосконалення методики та психологічного інструментарію. А саме розробка  комплексної системи і арттерапевтичної роботи з психоемоційними станами «дитини-війни». 

  Пропонуємо вам взяти участь у проєкті, який передбачає  курс по використанню методики Вікторії Назаревич  «РаДіти Знову». 

Робота буде проводитись методами інтегративної арт-терапії 

5 липня 2022 р.
РаДіти знову
5 липня 2022 р.
РаДіти знову

Методологічна пам`ятка для учасників

Травматичний стрес тривалої війни створює масштабні та безпрецедентні виклики в психологічній практиці, що вимагатимуть скоординованої роботи та постійного методологічного вдосконалення. І дитячи психологи, які стануть на підтримку майбутнього України, мають отримувати системну допомогу в нових умовах життя країни.

Тут ви можете завантажити методологічну пам’ятку проєкту «РаДіти знову».

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484