Артпроєкт "Споріднені"

Благодійний фонд “Рідні” спільно з артцентром “Дзиґа” та “Gallery 101” втілюють благодійний проєкт “Споріднені”. 

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати  українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля створення спільних творів мистецтва.

Протягом серпня діти та художники створювали твори мистецтва, які об’єднають бачення митця та дитини в один витвір.

У вересні усі твори були представлені у таких мистецьких просторах Львова:
Музей Ідей, Дзиґа, Icon Art, Зелена Канапа, Музей Шептицького, Sova Space, PM Gallery, Книжковий Лев, Арт-центр Павла Гудімова "Я галерея".


Це дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

З 12 - 17 жовтня роботи будуть представлені у просторі робіт Futura Hub, де вже 18 жовтня відбудеться благодійний аукціон з продажу робіт.

Усі виручені кошти з аукціону будуть спрямовані  на підтримку та розвиток дитячої творчості, а саме на створення артмайстерок для дітей з інтернатних закладів.


  “У цьому проєкті сформоване світобачення художників та дитяча безпосередність утворюють унікальний симбіоз, особливі мистецькі твори.
  “Споріднені”- це ідея. Ми віримо, що немає чужих чи інших, є рідні душі, споріднені серця та спільні добрі справи.
  “Споріднені” - це досвід. Для митців - вихід за творчі межі, для дітей без сім'ї - незабутні емоції та відчуття приналежності, для глядача - насичена візуальна та смислова подорож” - кураторка проєкту Марта Троцюк.

  Амбасадорка фонду “Рідні” Мар’яна Романяк: “Кожна дитина має свій талант.
Але діти, які позбавлені батьківського піклування не завжди мають можливість розвивати його. “Споріднені” - це проєкт, який розкриває таланти дітей, розкриває їх бачення та перетворює його у мистецтво. Цей проєкт показує наскільки важливим є для діток мати наставників, які зможуть ділитися своїм досвідом, знаннями та любов’ю.”

Друзі, ознайомитись з каталогом робіт можна тут
 
Якщо Вас зацікавили роботи митців, Ви можете звернутися до нас за номером телефону 0935934730 або написати на поштову скриньку info@ridni.org.ua

Правила аукціону

 

 

19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".
19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".

На аукціоні вдалося зібрати 353 500 гривень!

На нашому гучному благодійному аукціоні в рамках проєкту «Споріднені», який ми організували спільно з Gallery 101 та Дзиґа / Dzyga, нам вдалося зібрати 353 500 гривень!

196 500 гривень ми виручили з продажу робіт, які створювали діти разом з митцями.50% від цієї суми ми передамо дітям,які взяли участь у проєкті, а інші 50% підуть на створення артмайстерок для дітей з соціального центру при ліцеї «Просвіта».На тихому аукціоні ми зібрали 157 000 гривень.Частину грошей буде передано для організації майстерок.Дякуємо усім гостям нашого свята! Ваші добрі серця дали змогу зібрати цю фантастичну суму і разом допомагати дітям!Дякуємо митцям та діткам, які стали невід’ємною частинкою проєкту «Споріднені» і разом створили дивовижні роботи!Дякуємо галереям та просторам, які розмістили у себе спільні роботи дітей та художників, що дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, позбавлених батьківського піклування! А також дякуємо нашим партнерам, які допомогли зробити це свято неймовірним!

Креативна локація: Futura HUB

Смачне пригощання:
ресторан ZWIN та мистецтво десерту SHOco.
Декор: PIANO квіткова крамниця
Ведучи: Дмитро Корнелюк
Свято для дітей: Pizza Celentano
Музичний супровід: INSO-Lviv orchestra
 
 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484