UK
Артпроєкт "Споріднені"

Sporidneni — благодійний артпроєкт, який створений у партнерсті з «Gallery 101», Артцентром «ДЗИҐА» та Національним музеєм у Львові імені Андрея Шептицького. Головний партнер проєкту — Міжнародний фонд Відродження. Нам вдалося організувати масштабний проєкт задля соціальної адаптації дітей, віком від 8 до 16 років, шляхом залучення до мистецтва.  

Він об’єднав українських митців і дітей, які проживають в інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу, задля  унікально досвіду створення спільних творів мистецтва.  

Діти разом з художниками працювали над цим завданням, шукаючи власне бачення, розкриваючи свій потенціал.  

Партнери: 

Арт-центр «Дзиґа», Gallery 101, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького. 

Учасники:  

 • Євгенія Сердюкова та Вероніка Чередниченко; 

 • Анна Прус та Ірина Максимова; 

 • Веселова Людмила та Руслан Лучко; 

 • Ірина Ужицька та Поліна Щербина; 

 • Анастасія Вишинська та Юрій Коваль; 

 • Волобуєва Олеся та Людмила Давиденко; 

 • Шурута Вероніка та Ольга Пильник; 

 • Світлана Струс та Міра Бачкур; 

 • Червоняща Аніта та Ярослав Костко; 

 • Рудий Максим та Антоніна Денисюк; 

 • Софія Федотова та Лесь Панчишин; 

 • Назар Крисько та Дзвіня Подляшецька; 

 • Костя Ватулін та Олена Каїнська; 

 • Олександра Єніна та  Прошковська Марія. 

Мистецькі простори, партнери проєкту:  Арт-центр «Дзиґа», Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Львівський муніципальний центр, PM Gallery, Арт-центр «Я Галерея».   

Етапи проєкту 
1. Творчі зустрічі дитини та митця  

14 дітей та 14 художників створили спільні твори мистецтва. 

2. Виставка 

Твори, народжені у колаборації дитини і митця, були виставлені для перегляду у музеях та виставкових галереях міста Львова. 

3. Аукціон  

Роботи були виставлені на благодійному аукціоні, який відбувся у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького 12 грудня 2021 року. 

По завершенню благодійного аукціону вдалося зібрати 730 474 гривень благодійних внесків. 50% від суми проданого лота була передана дітям, які взяли участь у проєкті, а інша частина спрямована на створення мистецького простору «Споріднені» для вихованців інтернатних закладів.  

Відео з аукціону за посиланням

25 жовтня 2021 р.
Споріднені 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020

Results Sporidneni 2020

 

Щиро дякуємо учасникам, партнерам та усім, хто підтримав наш благодійний артпроект «Споріднені». Завдяки вам нам вдалося зібрати кошти та перевтілити кабінет трудового навчання у креативну артмайстерку, а також закупити усі необхідні матеріали для дитячої творчості. Відтепер учні навчально-реабілітаційного центру «Мрія» щодня розвиватимуть свої здібності та відкриватимуть нові таланти! Для нас це особливий проект, адже понад усе ми хотіли надихнути дітей з інституційних закладів продовжувати займатися творчістю. Віримо, що у майбутньому вони точно засяюють на мистецькій арені світу!

ВІДЕО ДИВИСЬ ТУТ wink

19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".
19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".

На аукціоні вдалося зібрати 353 500 гривень!

На нашому гучному благодійному аукціоні в рамках проєкту «Споріднені», який ми організували спільно з Gallery 101 та Дзиґа / Dzyga, нам вдалося зібрати 353 500 гривень!

196 500 гривень ми виручили з продажу робіт, які створювали діти разом з митцями.50% від цієї суми ми передамо дітям,які взяли участь у проєкті, а інші 50% підуть на створення артмайстерок для дітей з соціального центру при ліцеї «Просвіта».На тихому аукціоні ми зібрали 157 000 гривень.Частину грошей буде передано для організації майстерок.Дякуємо усім гостям нашого свята! Ваші добрі серця дали змогу зібрати цю фантастичну суму і разом допомагати дітям!Дякуємо митцям та діткам, які стали невід’ємною частинкою проєкту «Споріднені» і разом створили дивовижні роботи!Дякуємо галереям та просторам, які розмістили у себе спільні роботи дітей та художників, що дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, позбавлених батьківського піклування! А також дякуємо нашим партнерам, які допомогли зробити це свято неймовірним!

Креативна локація: Futura HUB

Смачне пригощання:
ресторан ZWIN та мистецтво десерту SHOco.
Декор: PIANO квіткова крамниця
Ведучи: Дмитро Корнелюк
Свято для дітей: Pizza Celentano
Музичний супровід: INSO-Lviv orchestra
 
 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484