UK EN
Артпроєкт "Споріднені"

 Мистецький благодійний аукціон та артфорум для дітей.

«Споріднені» — артпроєкт, який створений благодійним фондом «Рідні» спільно з «Gallery 101», Арт-центром «Дзиґа» та Національним музеєм у Львові імені Андрея Шептицького. 

Він об’єднав українських митців і дітей, які проживають в інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу, задля  унікально досвіду створення спільних творів мистецтва. 

Протягом літа діти разом з художниками працювали над цим завданням, шукаючи власне бачення, розкриваючи свій потенціал. 

Вибрані твори будуть презентовані у п’яти львівських мистецьких локаціях, а загальну експозицію можна буде побачити у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького. Завершенням проєкту стане благодійний аукціон, де охочі зможуть придбати мистецтво, підтримуючи цим спільну творчість дитини і митця, та допомагаючи зібрати кошти для подальшого розвитку творчості дітей. Умови та правила благодійного аукціону можна переглянути тут.

Також, цьогоріч, у межах проєкту, відбудеться артфорум для дітей.

«Споріднені» — це проєкт, який відкриває таланти дітей,  їх бачення та перетворює його у мистецтво. Цей проєкт показує наскільки важливим є для дітей мати наставників та безпечних дорослих, які зможуть ділитися своїм досвідом, знаннями та давати свою підтримку» - Керівник фонду «Рідні» Мар’яна Романяк

“У щирій взаємодії з мистецтвом зникають всі умовності, є лише ваш відклик серця, емоція, думка і ті мередіани невидимих зв’язків які виникають, адже мистецтво дійсно об’єднує. 

У цьому проєкті воно об’єднало митців та дітей, кураторів, галеристів, ідейних людей.  Без перебільшень, мова мистецтва - мова універсальна. Тож кожна робота - це маленька історія дитини та художника, яку ми пропонуємо пізнати, з якою закликаємо вас взаємодіяти.” — кураторка проєкту Марта Троцюк.

“У проєкті “Споріднені” вагоме місце займає мистецтво, яке є однією з небагатьох сфер, де ми можемо об’єднатися, щоб поділитися досвідом, навіть якщо бачимо світ кардинально по-різному. У мистецтві та інших формах культурного вираження розбіжності сприймаються, як невід'ємна частина процесу. Об'єднавшись, спільною дією, ми зробимо неоціненний вклад у мрію дітей, які так цього потребують. Саме твір мистецтва може зробити нас більш толерантними один до одного. Зустріч із мистецтвом — та з іншими над мистецтвом — може допомогти нам ідентифікувати один одного, розширити уявлення про нас і показати, що індивідуальне залучення кожного до мрії дітей має глобальні показники.” — кураторка проєкту Тетяна Білецька

Усі кошти, зібрані на аукціоні, благодійний фонд «Рідні» спрямує на підтримку та розвиток талантів дітей, позбавлених батьківського піклування.

Натисніть тут, щоб переглянути каталог робіт
Якщо Вас зацікавили роботи митців, Ви можете звернутися до нас за номером телефону 0935934730 або написати на поштову скриньку info@ridni.org.ua

Партнери:

Арт-центр «Дзиґа»

Gallery 101
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького 

Кураторки: 

 • Марта Троцюк
 • Тетяна Білецька

Учасники:

 • Євгенія Сердюкова та Вероніка Чередниченко;

 • Анна Прус та Ірина Максимова;

 • Веселова Людмила та Руслан Лучко;

 • Ірина Ужицька та Поліна Щербина;

 • Анастасія Вишинська та Юрій Коваль;

 • Волобуєва Олеся та Людмила Давиденко;

 • Шурута Вероніка та Ольга Пильник;

 • Світлана Струс та Міра Бачкур;

 • Червоняща Аніта та Ярослав Костко;

 • Рудий Максим та Антоніна Денисюк;

 • Софія Федотова та Лесь Панчишин;

 • Назар Крисько та Дзвіня Подляшецька;

 • Костя Ватулін та Олена Каїнська;

 • Олександра Єніна та  Прошковська Марія;

Мистецькі простори, партнери проєкту:

 • Арт-центр «Дзиґа»
 • Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького
 • Львівський муніципальний центр 
 • PM Gallery 
 • Арт-центр «Я Галерея»  

 

25 жовтня 2021 р.
Споріднені 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020

Results Sporidneni 2020

 

Щиро дякуємо учасникам, партнерам та усім, хто підтримав наш благодійний артпроект «Споріднені». Завдяки вам нам вдалося зібрати кошти та перевтілити кабінет трудового навчання у креативну артмайстерку, а також закупити усі необхідні матеріали для дитячої творчості. Відтепер учні навчально-реабілітаційного центру «Мрія» щодня розвиватимуть свої здібності та відкриватимуть нові таланти! Для нас це особливий проект, адже понад усе ми хотіли надихнути дітей з інституційних закладів продовжувати займатися творчістю. Віримо, що у майбутньому вони точно засяюють на мистецькій арені світу!

ВІДЕО ДИВИСЬ ТУТ wink

19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".
19 жовтня 2020 р.
Благодійний аукціон "Споріднені".

На аукціоні вдалося зібрати 353 500 гривень!

На нашому гучному благодійному аукціоні в рамках проєкту «Споріднені», який ми організували спільно з Gallery 101 та Дзиґа / Dzyga, нам вдалося зібрати 353 500 гривень!

196 500 гривень ми виручили з продажу робіт, які створювали діти разом з митцями.50% від цієї суми ми передамо дітям,які взяли участь у проєкті, а інші 50% підуть на створення артмайстерок для дітей з соціального центру при ліцеї «Просвіта».На тихому аукціоні ми зібрали 157 000 гривень.Частину грошей буде передано для організації майстерок.Дякуємо усім гостям нашого свята! Ваші добрі серця дали змогу зібрати цю фантастичну суму і разом допомагати дітям!Дякуємо митцям та діткам, які стали невід’ємною частинкою проєкту «Споріднені» і разом створили дивовижні роботи!Дякуємо галереям та просторам, які розмістили у себе спільні роботи дітей та художників, що дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, позбавлених батьківського піклування! А також дякуємо нашим партнерам, які допомогли зробити це свято неймовірним!

Креативна локація: Futura HUB

Смачне пригощання:
ресторан ZWIN та мистецтво десерту SHOco.
Декор: PIANO квіткова крамниця
Ведучи: Дмитро Корнелюк
Свято для дітей: Pizza Celentano
Музичний супровід: INSO-Lviv orchestra
 
 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484