Артпроєкт "Споріднені"

Благодійний фонд “Рідні” спільно з артцентром “Дзиґа” та “Gallery 101” втілюють благодійний проєкт “Споріднені”. 

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати  українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля створення спільних творів мистецтва.

Протягом серпня діти та художники створювали твори мистецтва, які об’єднають бачення митця та дитини в один витвір.

У вересні усі твори були представлені у таких мистецьких просторах Львова:
Музей Ідей, Дзиґа, Icon Art, Зелена Канапа, Музей Шептицького, Sova Space, PM Gallery, Книжковий Лев, Арт-центр Павла Гудімова "Я галерея".


Це дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

З 12 - 17 жовтня роботи будуть представлені у просторі робіт Futura Hub, де вже 18 жовтня відбудеться благодійний аукціон з продажу робіт.

Усі виручені кошти з аукціону будуть спрямовані  на підтримку та розвиток дитячої творчості, а саме на створення артмайстерок для дітей з інтернатних закладів.


  “У цьому проєкті сформоване світобачення художників та дитяча безпосередність утворюють унікальний симбіоз, особливі мистецькі твори.
  “Споріднені”- це ідея. Ми віримо, що немає чужих чи інших, є рідні душі, споріднені серця та спільні добрі справи.
  “Споріднені” - це досвід. Для митців - вихід за творчі межі, для дітей без сім'ї - незабутні емоції та відчуття приналежності, для глядача - насичена візуальна та смислова подорож” - кураторка проєкту Марта Троцюк.

  Амбасадорка фонду “Рідні” Мар’яна Романяк: “Кожна дитина має свій талант.
Але діти, які позбавлені батьківського піклування не завжди мають можливість розвивати його. “Споріднені” - це проєкт, який розкриває таланти дітей, розкриває їх бачення та перетворює його у мистецтво. Цей проєкт показує наскільки важливим є для діток мати наставників, які зможуть ділитися своїм досвідом, знаннями та любов’ю.”

Друзі, ознайомитись з каталогом робіт можна тут
 
Якщо Вас зацікавили роботи митців, Ви можете звернутися до нас за номером телефону 0935934730 або написати на поштову скриньку info@ridni.org.ua

Правила аукціону

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484