UK
ДБСТ

З 2016 року Фонд підтримує 2 дитячих будинки сімейного типу у Львові, створених за сприяння міського управління Служби у справах дітей.

Сьогодні 20 дітей зі статусом сироти впевнено та безпечно живуть в своїх нових домівках. Поруч з ними знаходяться дбайливі та турботливі батьки-вихователі, а також психологи, які забезпечують їм повноцінні умови та можливості для зростання та розвитку.

Наші вихованці продовжують здобувати освіту у навчальних закладах, а дехто вже розпочав свій кар’єрний шлях та знайшов першу роботу.

 

25 січня 2022 р.
Зимова подорож з вихованцями ДБСТ
25 січня 2022 р.
Зимова подорож з вихованцями ДБСТ

Активний відпочинок, реколекції та психологічний супровід

Минулого тижня ми влаштували зимову подорож для вихованців ДБСТ, якими опікується наш фонд. Вони провели чудовий час в горах.

Велику роль у програмі поїздки відіграла фізична активність, тому діти із задоволенням каталися на лижах та насолоджувались краєвидами. Не менш важливою стала духовна складова подорожі. Для дітей було організовано реколекції , аби ще раз нагадати про важливість духовних цінностей. Крім того, учасники мали практичні заняття з психологами фонду та за потреби, отримали індивідуальну консультацію.

Така насичена програма дозволила дітям провести час з максимальною користю. Для нас дуже важливо організовувати такі поїздки задля того, аби подарувати дітям неймовірні враження, дати нові знання для роздумів та допомогти краще розуміти себе.

Зимова подорож з вихованцями ДБСТ - фото 1257

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484