section2-bg
Наша місія

Рідні - благодійний фонд, місія якого - сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні.

У нас з командою велика мрія - щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Для цього ми надаємо дітям та дорослим психологічну, соціальну, освітню підтримку. Забезпечуємо консультаційний супровід усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

“Рідні - на варті дитинства!” - це гасло є ключовим у діяльності нашого фонду, адже наша робота спрямована на те, щоби діти зростали і розвивалися у безпеці та любові.

section2-bg-mob
Наша історія

Ми продовжуємо добру історію БФ “Діаконія”, благодійної організації, яка з 2012 року активно втілювала різноманітні проекти підтримки дітей з вразливих категорій населення.

За цей час створено 2 сімейних будинки для 20-ти дітей, понад 50 підлітків взяли участь в профорієнтаційних програмах, понад 100 дітей взяло участь в денних таборах протягом літніх та зимових канікул, 10 діток пройшли психологічно-адаптаційний курс, 10 сімей отримали матеріальну та психологічну допомогу

Юрій Федорів, засновник Благодійного Фонду Рідні:

Кожна дитина має значно вищі шанси стати хорошою і успішною людиною, якщо вона росте в сім’ї з любов’ю та правильним духовним вихованням. Тому мета роботи Фонду Рідні - збудувати у Львові ефективну робочу модель піклування та усиновлення дітей-сиріт. В майбутньому ми будемо намагатись перенести цю модель на всю Україну разом з іншими благодійними фондами та усіма бажаючими долучитись до цієї роботи.

Наші партнери
  • parodent
  • avalon
  • 24tv
  • okko
  • tickets
  • medicover
  • rikota
  • ffl
  • loda.gov.ua
  • vertograd-juice
ЗМІ про нас
Соціальний подкаст #Ді_Я_ТИ знайомить вас із усім цікавим та новим у соціальній сфері
Як руйнувати табу та стереотипи і говорити про те, що актуальне сьогодні?!
Dodo Socks та Рідні запустили серію шкарпеток, дизайн яких розробили діти
Український бренд Dodo Socks та Благодійний фонд Рідні створили серію шкарпеток, дизайн яких створили вихованці Львівського ліцею «Просвіта».
«Чиясь помилка стала благословенням для нас»
Герої проекту «Рідні» Анатолій та Ірина Шміліховські розповіли про усиновлення і батьківство
Батьківство через серце: 24 канал покаже унікальні історії усиновлення
Незабаром у спільному проекті 24 каналу та благодійного фонду "Рідні" ви побачите 10 унікальних історій усиновлення. Вони точно не залишать ваше серце байдужим.
На 24 каналі стартує проект про унікальні історії усиновлення «Рідні»
Унікальні історії усиновлення «Рідні»
Чужих дітей не буває.
Розмова з засновником фонду Юрієм Федорівим.
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484