section2-bg
Наша місія

Рідні - благодійний фонд, місія якого - сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні.

У нас з командою велика мрія - щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Для цього ми надаємо дітям та дорослим психологічну, соціальну, освітню підтримку. Забезпечуємо консультаційний супровід усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

“Рідні - на варті дитинства!” - це гасло є ключовим у діяльності нашого фонду, адже наша робота спрямована на те, щоби діти зростали і розвивалися у безпеці та любові.

section2-bg-mob
Наша історія

Ми продовжуємо добру історію БФ “Діаконія”, благодійної організації, яка з 2012 року активно втілювала різноманітні проекти підтримки дітей з вразливих категорій населення.

За цей час створено 2 сімейних будинки для 20-ти дітей, понад 50 підлітків взяли участь в профорієнтаційних програмах, понад 100 дітей взяло участь в денних таборах протягом літніх та зимових канікул, 10 діток пройшли психологічно-адаптаційний курс, 10 сімей отримали матеріальну та психологічну допомогу

Юрій Федорів, засновник Благодійного Фонду Рідні:

Кожна дитина має значно вищі шанси стати хорошою і успішною людиною, якщо вона росте в сім’ї з любов’ю та правильним духовним вихованням. Тому мета роботи Фонду Рідні - збудувати у Львові ефективну робочу модель піклування та усиновлення дітей-сиріт. В майбутньому ми будемо намагатись перенести цю модель на всю Україну разом з іншими благодійними фондами та усіма бажаючими долучитись до цієї роботи.

Наші партнери
  • parodent
  • avalon
  • 24tv
  • okko
  • tickets
  • medicover
  • rikota
  • ffl
  • loda.gov.ua
  • vertograd-juice
ЗМІ про нас
«Чиясь помилка стала благословенням для нас»
Герої проекту «Рідні» Анатолій та Ірина Шміліховські розповіли про усиновлення і батьківство
Батьківство через серце: 24 канал покаже унікальні історії усиновлення
Незабаром у спільному проекті 24 каналу та благодійного фонду "Рідні" ви побачите 10 унікальних історій усиновлення. Вони точно не залишать ваше серце байдужим.
На 24 каналі стартує проект про унікальні історії усиновлення «Рідні»
Унікальні історії усиновлення «Рідні»
Чужих дітей не буває.
Розмова з засновником фонду Юрієм Федорівим.
Благодійний фонд "Рідні" і партнери купили 20 апаратів ШВЛ, рентген апарат та інше
У часі пандемії хвороби Covid-19 кожен задається питаннями: чи я не інфікуюся? чи не потраплю до лікарні? а якщо хвороба дасть ускладнення і я не зможу самостійно дихати? чи вистачить апаратів штучного дихання на всіх пацієнтів, які перебуватимуть у критичному стані?
БФ Рідні та Medicover безкоштовно тестуватимуть львів'ян на коронавірус
Благодійний Фонд Рідні разом із медичним центром Medicover за підтримки Львівської міської ради запускають спільний проєкт із безкоштовного тестування львів’ян на коронавірус.
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484