Кава з Миколаєм

Спільно  з мережою кав’ярень «Світ кави» ми запускаємо благодійну акцію «Кава з Миколаєм», яка має на меті не лише надихнути кавоманів до благодійності, але й разом створити  свято для дітей з Центру підтримки дітей при ліцеї «Просвіта» Львівської міської ради та людей похилого віку з Львівського геріатричного пансіонату!                                   

Ми прагнемо нагадати про те, що творити добро може кожен з нас! Саме тому, спільно із дітьми та усіма бажаючими, ми об'єднуємося для того, аби зробити подарунки для людей літнього віку. А після - організувати справжнє свято для дітей!

Адже, дітям не потрібні цукерки від Миколая. Для них набагато цінніше відчути нашу любов та турботу, а також важливо дати змогу їм дарувати свою турботу іншим!

Як долучитися?

Придбати кавові зерна, обсмажені за особливим рецептом за адресою:

- Львів, площа Ринок, 30 та площа Катедральна,6 

- Київ, вулиця Ігорівська, 12А (заклад "Світ Кави") 

Замовити особливу каву можливо за адресою: площа Ринок, 30 та площа Катедральна,6 (Львів)

100%  з продажу кавових зерен та 50 гривень від вартості напоїв в закладах "Світ Кави" будуть також спрямовані на організацію святкової програми та заготівлю подарунків для діток з Центру підтримки дитини при ліцеї “Просвіта” ЛМР та літніх людей з Львівського геріатричного центру.

Ви  можете  обрати  кавові зерна "Ефіопія Теппі" та "Кенія Карібу"  у закладі "ONE LOVE coffee" (Київ, вулиця Хрещатик, 38 ЦУМ, шостий поверх)

50% з продажу кавових зерен також будуть спрямовані для організації свята для діток та літніх людей.

Давайте творити добро разом! Долучайтеся!

 

20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!
20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!

Щасливі діти завдяки вам.

Ми подарували діткам справжню казку!

Разом з наставниками та частиною нашої команди вони побували на допрем’єрному показі мультика.В цей час по дорозі ми зустріли Святого Миколая, який попросив нас передати дещо дітям. Отож, поки вони були в кіно, ми встигли покласти подарунки їм під подушки!

Дітки отримали чудові світшоти і тепер щодня пам’ятатимуть, що Рідні поруч! 💛 Наша команда також встигла завітати у Львівський геріатричний пансіонат і передала листівки та ялинкові прикраси від діток та засоби гігієни, які ми придбали для літніх людей! 😍

Отож, дякуємо кожному з вас за підтримку!Підсумки акції «Кава з Миколаєм» підіб’ємо у понеділок, а поки разом переглянемо відео та подивимося як це було💜🙌🏻 https://www.youtube.com/watch?v=a_VC6PeSGl8

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484