UK EN
Кава з Миколаєм

Кава з Миколаєм  зігріватиме вас і цього року! Ми з командою вирішили продовжити  традицію творити  добрі справи разом, об’єднуючи бізнес та усіх небайдужих.

Минулого року нам вдалося створити справжню казку для дітей, які чекають на своїх рідних. Цього разу виручені кошти ми спрямуємо на втілення святкової програми  для дітей, які проживають в інтернатних закладах. 

Цього разу ми спільно з закладами-партнерами будемо творити дива разом!

Перелік учасників акції

1.  Заклад «Dominicanes»

Купуйте каву і тістечко власної випічки та здійсніть дитячу мрію до дня Святого Миколая.  10 грн з кожної покупки будуть спрямовані на здійснення мрій дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.


2.  Заклад «Coffee lab»

Купуйте спеціальну благодійну каву  та здійсніть дитячу мрію до дня Святого Миколая. 50% від вартості кожної кави будуть спрямовані на здійснення мрій дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня. 

Замовити особливу благодійну каву можна за адресами: вул.Залізнична,7, пр-т Т. Шевченка,17, вул. Руська, 12, пр-т Чорновола, 93, пр-т Червоної калини, 36 (верхній Шувар), вул. П. Орлика, 2, вул. Мазепи 25а.
                            
3.  Заклад «Атлас»

Купуйте  благодійну каву та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая. 10 гривень з кожної кави будуть спрямовані на здійснення мрій дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні» Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.


4.  Заклад «Про 100 кава»

Купуйте спеціальну наліпку та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая. Сума внеску добровільна. Зібрані кошти будуть спрямовані на здійснення мрій дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня


5.  Заклад «Грушевський: кіно і джаз»

Купуйте каву і наліпку та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая. 4 грн з кожної кави будуть спрямовані на здійснення мрій дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня. 

Давайте здійснювати дитячі мрії разом!

20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!
20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!

Щасливі діти завдяки вам.

Ми подарували діткам справжню казку!

Разом з наставниками та частиною нашої команди вони побували на допрем’єрному показі мультика.В цей час по дорозі ми зустріли Святого Миколая, який попросив нас передати дещо дітям. Отож, поки вони були в кіно, ми встигли покласти подарунки їм під подушки!

Дітки отримали чудові світшоти і тепер щодня пам’ятатимуть, що Рідні поруч! 💛 Наша команда також встигла завітати у Львівський геріатричний пансіонат і передала листівки та ялинкові прикраси від діток та засоби гігієни, які ми придбали для літніх людей! 😍

Отож, дякуємо кожному з вас за підтримку!Підсумки акції «Кава з Миколаєм» підіб’ємо у понеділок, а поки разом переглянемо відео та подивимося як це було💜🙌🏻 https://www.youtube.com/watch?v=a_VC6PeSGl8

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484