UK
Кава з Миколаєм

Ми традиційно втілюємо благодійну акцію "Кава з Миколаєм". Основна мета - залучити людей до благодійності та подарувати тепло дітям, які цього потребують.   

Як долучитися? 

Придбайте кавові зерна, обсмажені за особливою рецептурою, у закладі "Світ Кави" за адресою: площа Катедральна, 6. 

З кожного купленого пакунку кави 100% будуть спрямовані на забезпечення теплим одягом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей, сім`ї, яких опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, що постраждали від війни.  

Минулого року нам  вдалося зібрати 38 743 гривень. Ці кошти були спрямовані на організацію святкової програми до Дня Святого Миколая для дітей, якими опікується фонд. 

20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!
20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!

Щасливі діти завдяки вам.

Ми подарували діткам справжню казку!

Разом з наставниками та частиною нашої команди вони побували на допрем’єрному показі мультика.В цей час по дорозі ми зустріли Святого Миколая, який попросив нас передати дещо дітям. Отож, поки вони були в кіно, ми встигли покласти подарунки їм під подушки!

Дітки отримали чудові світшоти і тепер щодня пам’ятатимуть, що Рідні поруч! 💛 Наша команда також встигла завітати у Львівський геріатричний пансіонат і передала листівки та ялинкові прикраси від діток та засоби гігієни, які ми придбали для літніх людей! 😍

Отож, дякуємо кожному з вас за підтримку!Підсумки акції «Кава з Миколаєм» підіб’ємо у понеділок, а поки разом переглянемо відео та подивимося як це було💜🙌🏻 https://www.youtube.com/watch?v=a_VC6PeSGl8

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484