UK
Кава з Миколаєм

Благодійна акція, в межах  якої кожен бажаючий міг придбати благодійний лот у вигляді страви чи напою у закладах Львова.

Основна мета - залучити людей до благодійності та подарувати свято для дітей з Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

Минулого року вдалося зібрати 38 743 гривні. Ці кошти були спрямовані на організацію святкової програми до Дня Святого Миколая для дітей, якими опікується фонд.

 

 

20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!
20 грудня 2020 р.
Ми це зробили!

Щасливі діти завдяки вам.

Ми подарували діткам справжню казку!

Разом з наставниками та частиною нашої команди вони побували на допрем’єрному показі мультика.В цей час по дорозі ми зустріли Святого Миколая, який попросив нас передати дещо дітям. Отож, поки вони були в кіно, ми встигли покласти подарунки їм під подушки!

Дітки отримали чудові світшоти і тепер щодня пам’ятатимуть, що Рідні поруч! 💛 Наша команда також встигла завітати у Львівський геріатричний пансіонат і передала листівки та ялинкові прикраси від діток та засоби гігієни, які ми придбали для літніх людей! 😍

Отож, дякуємо кожному з вас за підтримку!Підсумки акції «Кава з Миколаєм» підіб’ємо у понеділок, а поки разом переглянемо відео та подивимося як це було💜🙌🏻 https://www.youtube.com/watch?v=a_VC6PeSGl8

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484