Кава з Миколаєм

Ми часто починаємо новий день з горнятка кави. Саме тому, нам здається, що ми знаємо про усі її  властивості. Однак, вона не лише пробуджує та бадьорить, але й об’єднує друзів, які давно не бачились, закоханих, які гуляють містом і людей для яких кава - це щось більше, ніж просто напій.

Спільно  з мережою кав’ярень «Світ кави» ми запускаємо благодійну акцію «Кава з Миколаєм», яка має на меті не лише надихнути кавоманів до благодійності, але й разом створити  свято для дітей з Центру підтримки дітей при ліцеї «Просвіта» Львівської міської ради та людей похилого віку з Львівського геріатричного пансіонату!

Ми прагнемо нагадати про те, що творити добро може кожен з нас!

Саме тому, спільно із дітьми та усіма бажаючими, ми об'єднуємося для того, аби зробити подарунки для людей літнього віку. А після - організувати справжнє свято для дітей!

Адже, дітям не потрібні цукерки від Миколая. Для них набагато цінніше відчути нашу любов та турботу, а також важливо дати змогу їм дарувати свою турботу іншим!

Як долучитися?

Придбати кавові зерна, обсмажені за особливим рецептом, у закладах за адресою: площа Ринок, 30 та площа Катедральна,6.

Замовити  особливий кавовий напій (доступний лише  у кав'ярні  на площі Катедральній,6)

100%  з продажу кавових зерен та 50% від вартості напоїв будуть спрямовані на організацію святкової програми та заготівлю подарунків для вихованців з Центру підтримки дітей при ліцеї «Просвіта» Львівської міської ради, а також для людей похилого віку з Львівського геріатричного пансіонату!

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484