UK
Твори добро з Ri та Di

5 вересня є  Всесвітнім днем благодійності. З початком повномасштабної війни кожен свідомий українець став постійним благодійником для захисників, переселенців та потребуючих. Та є ще дехто, хто потребує особливої турботи та підтримки, і це - діти.

За доброю традицією, протягом місяця, з 5 вересня по 5 жовтня, заклади у Львові запускають у партнерстві з Благодійним фондом “Рідні” благодійну акцію на підтримку дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які постраждали від війни, яких підтримує Благодійний фонд “Рідні”.

Так, з кожної акційної одиниці в закладах-партнерах певна сума спрямується на створення та облаштування арт-терапевтичних просторів в місцях загального перебування дітей, постраждалих від війни.

Акція триватиме до 5 жовтня.

5 вересня 2022 р.
«Твори добро з Рі та Ді» 2021
5 вересня 2022 р.
«Твори добро з Рі та Ді» 2021

05.09.2021 - 05.10.2021

У рамках благодійної акції «Твори добро з Рі та Ді» 2021 кожен міг долучитися до створення щасливого майбутнього для дітей, які ростуть без рідних.

Мета акції – підтримати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 71 336 грн.

Ці кошти були спрямовані на підтримку проекту «Health Education», який має на меті надати підліткам із закладів знання та навички для збереження власного здоров’я та благополуччя.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484