UK
Твори добро з Ri та Di

В межах акції "Твори добро з Рі та Ді" усі охочі мали змогу долучитися до творення щасливого майбутнього дітей, які зростають без рідних.

Основна мета - підтримати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 71 336 гривень.

Ці кошти буде спрямовано на підтримку проєкту «Health Education», який має на меті забезпечити підлітків з інституційних закладів знаннями та навичками, які дозволять їм підтримувати власне здоров’я та добробут.

9 листопада 2021 р.
Планета Ridni
9 листопада 2021 р.
Планета Ridni

Казка

Для наших найменших читачів ми підготували особливу казку.
Події відбуваються на казковій планеті Ridni, де наші чудові герої пальчикового театру оживають на ваших руках.

Впевнені, що ця історія зацікавить і дорослих, і дітей, адже кожен може впізнати в цих персонажах себе.

Запрошуємо на планету Ridni!wink

8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"
8 листопада 2021 р.
Початок другого модулулю "Мрій та Дій"

Розпочинаємо другий набір на освітньо-модульну програму «Мрій та Дій»

Для початку, перегляньте атмосферне відео з учасниками першого набору проєкту. У ньому вони розповідають про свої враження та набуті знання. Воно не ідеальне, але дуже щире і тому, мабуть, найкраще описує цей проєкт. У межах програми, наші учасники вчилися проявляти себе та робили безліч вдалих і невдалих спроб, які і сформували їх унікальний досвід.

Ми дякуємо їм за цей спільний шлях та готові розпочати другий набір!

Отож, якщо ти старшокласник ( 9-11 клас) або ж студент коледжу чи ВНЗ, тобі до нас.

Наголошуємо, що учасниками проєкту можуть стати діти-сироти, діти з ДБСТ та діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях.

Кожен матиме шанс відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту, дізнатися різноманітні лайфхаки стосовно навчання та розвитку, познайомитись з потенційними роботодавцями.

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/NTryyj5

Давайте з нами!

25 жовтня 2021 р.
Споріднені 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020
26 березня 2021 р.
Результат проєкту "Споріднені" 2020

Results Sporidneni 2020

 

Щиро дякуємо учасникам, партнерам та усім, хто підтримав наш благодійний артпроект «Споріднені». Завдяки вам нам вдалося зібрати кошти та перевтілити кабінет трудового навчання у креативну артмайстерку, а також закупити усі необхідні матеріали для дитячої творчості. Відтепер учні навчально-реабілітаційного центру «Мрія» щодня розвиватимуть свої здібності та відкриватимуть нові таланти! Для нас це особливий проект, адже понад усе ми хотіли надихнути дітей з інституційних закладів продовжувати займатися творчістю. Віримо, що у майбутньому вони точно засяюють на мистецькій арені світу!

ВІДЕО ДИВИСЬ ТУТ wink

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484