UK
Твори добро з Ri та Di

5 вересня є  Всесвітнім днем благодійності. З початком повномасштабної війни кожен свідомий українець став постійним благодійником для захисників, переселенців та потребуючих. Та є ще дехто, хто потребує особливої турботи та підтримки, і це - діти.

За доброю традицією, протягом місяця, з 5 вересня по 5 жовтня, заклади у Львові запускають у партнерстві з Благодійним фондом “Рідні” благодійну акцію на підтримку дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які постраждали від війни, яких підтримує Благодійний фонд “Рідні”.

Так, з кожної акційної одиниці в закладах-партнерах певна сума спрямується на створення та облаштування арт-терапевтичних просторів в місцях загального перебування дітей, постраждалих від війни.

Акція триватиме до 5 жовтня.

28 квітня 2023 р.
У Львові створять унікальний осередок розвитку талановитої молоді
28 квітня 2023 р.
У Львові створять унікальний осередок розвитку талановитої молоді

«Спільноту» створять для вразливих категорій та тих, хто постраждав від війни.

Спільнота - це комунальна установа у форматі малого групового будинку без аналогів в Україні, оскільки вона має абсолютно нову філософію та місію. Основна ціль Спільноти - підтримати та підготувати талановиту молодь до дорослого життя та сформувати спільноту активних, впевнених у собі та успішному майбутньому молодих людей, які прагнуть особистісного розвитку.

Концепція простору покликана створити комфортне та безпечне місце, де в колі однолітків та дбайливих вихователів молодь зі з вразливих категорій та статусом ВПО зможе безпечно навчатися та розвиватися, а також сформує базові цінності та власну моральну і громадську позицію.

Більше у матеріалі Zaxid.net.

 

5 вересня 2022 р.
«Твори добро з Рі та Ді» 2021
5 вересня 2022 р.
«Твори добро з Рі та Ді» 2021

05.09.2021 - 05.10.2021

У рамках благодійної акції «Твори добро з Рі та Ді» 2021 кожен міг долучитися до створення щасливого майбутнього для дітей, які ростуть без рідних.

Мета акції – підтримати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 71 336 грн.

Ці кошти були спрямовані на підтримку проекту «Health Education», який має на меті надати підліткам із закладів знання та навички для збереження власного здоров’я та благополуччя.

25 січня 2022 р.
Зимова подорож з вихованцями ДБСТ
25 січня 2022 р.
Зимова подорож з вихованцями ДБСТ

Активний відпочинок, реколекції та психологічний супровід

Минулого тижня ми влаштували зимову подорож для вихованців ДБСТ, якими опікується наш фонд. Вони провели чудовий час в горах.

Велику роль у програмі поїздки відіграла фізична активність, тому діти із задоволенням каталися на лижах та насолоджувались краєвидами. Не менш важливою стала духовна складова подорожі. Для дітей було організовано реколекції , аби ще раз нагадати про важливість духовних цінностей. Крім того, учасники мали практичні заняття з психологами фонду та за потреби, отримали індивідуальну консультацію.

Така насичена програма дозволила дітям провести час з максимальною користю. Для нас дуже важливо організовувати такі поїздки задля того, аби подарувати дітям неймовірні враження, дати нові знання для роздумів та допомогти краще розуміти себе.

Зимова подорож з вихованцями ДБСТ - фото 1257

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484