Вартові дитинства

“Рідні - на варті дитинства!” - cаме це  гасло є ключовим у роботі нашої команди, адже все, що ми робимо - ми робимо для того, щоби діти зростали і розвивалися у безпеці любові, втілювали свої мрії та ідеї, Ми організовуємо соціальне репетиторство, здійснюємо індивідуальний освітній супровід дитини, організовуємо профорієнтаційні тренінги та програми стажувань.

В рамках цього у нас діють проекти:

Career Guide

Програма Career Guide була започаткована у 2018 році спільно з компанією Avalon. Її мета - розпізнати таланти дітей, залучити їх у реальні робочі моменти в офісах компаній та допомогти з вибором майбутнього фаху. В перший рік ініціативу підтримали провідні компанії та організації Львова: Nestle Business Services Lviv, Tickets.ua, Kredobank, Львівська міська рада, Львівський національний університет імені Івана Франка. Влітку 2020 року Рідні продовжуватимуть програму корпоративного наставництва Career Guide за сприяння широкого кола комерційних, благодійних організацій та державного сектора.
 

Індивідуальне наставництво

Зараз в Україні близько 50 000 дітей потребують наставників. Наставник - це друг, який готовий не лише спілкуватися чи проводити разом час, а бути міцним плечем, давати поради, ділитися досвідом та знаннями, навчати нового, допомагати із вибором майбутньої професії та багато іншого. Цього року Рідні вперше запускають програму підготовки до індивідуального наставництва. Деталі проекту розкажемо незабаром.


Мотиваційні зустрічі

Відомі та цікаві люди з культурного, мистецького життя України проводять лекції, воркшопи, майстер-класи, мотиваційні зустрічі для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

23 вересня 2020 р.
Неймовірні Вартові з FIZMAT Lviv
23 вересня 2020 р.
Неймовірні Вартові з FIZMAT Lviv

Чудове тренування від наших неймовірних Вартових з FIZMAT Lviv

Минулого тижня до нас завітали професійні фітнес-тренери з FIZMAT Lviv, які стали нашими Вартовими дитинства!Вони провели насичене тренування для вихованців ліцею "Просвіта".

Щиро дякуємо Віолетті, Віталію та Олександрі за те, що подарували дітям такий день.

 

 
 
 
 
 
13 серпня 2020 р.
ILike Dance Complex , стали нашими Вартовими дитинства!
13 серпня 2020 р.
ILike Dance Complex , стали нашими Вартовими дитинства!

До нас завітали хореографи з ILike Dance Complex , які стали нашими Вартовими дитинства! Вони провели чудовий танцювальний майстер-клас для діток з ліцею «Просвіта». Дякуємо щиро Вадиму та Марті за те, що долучилися! Було круто!💜

18 липня 2020 р.
Вартові дитинства. Майстер-клас з вокалу від Маріанни Ільків
18 липня 2020 р.
Вартові дитинства. Майстер-клас з вокалу від Маріанни Ільків

Чудовий майстер-клас по вокалу для дітей з ліцею «Просвіта».

Вчора в межах акції #ВартовіДитинства до нас завітала талановита співачка та засновниця мистецької школи @ilkivstudio Маріанна Ільків, яка, разом з командою, провела чудовий майстер-клас по вокалу для дітей з ліцею «Просвіта».

Дякуємо Маріанні та її команді за те, що стали Вартовими дитинства та дали дітям можливість відчути себе справжніми артистами!#ВартовіДитинства

1 липня 2020 р.
Вартові дитинства завітали до дітей!
1 липня 2020 р.
Вартові дитинства завітали до дітей!

Майстер-клас для дітей з ліцею «Просвіта».

Рідні започаткували нову акцію, «Вартові дитинства», в рамках якої ми організовуємо майстер-класи, лекції з цікавими спікерами для дітей із львівських шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу.

Сьогодні до нас завітав чемпіон світу з брейк-дансу Lussy Sky ( Олександр Гатин-Лозинський), який провів майстер-клас для дітей з ліцею «Просвіта».

Дякуємо Лесику за те, що став нашим Вартовим та подарував дітям круті емоції від танців!

Адже, саме увага та піклування найцінніший подарунок для дітей!

#ВартовіДитинства

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484