UK EN
Простір До

      Центр розвитку «Простір До» - це особливий простір з важливою соціальною місією та філософією. Це місце щасливих дітей, де професійні педагоги забезпечують навчання для дітей від 2 до 5 років.

      Щодня ми чекаємо на вашу малечу у світлому, сучасному та затишному просторі. Для вашої зручності ми пропонуємо 4-ох годинний формат перебування.

      Активна гра і взаємодія у поєднанні з навчанням, а також веселі прогулянки - все це у нашому чудовому Центрі розвитку «Простір До».

Дошкільна освіта

      На базі центру інтегрованого розвитку  впродовж 2 років функціонував простір щасливих дітей "ДімДім", що забезпечував підготовку дітей до школи та всебічний розвиток найменших. У групі дошкільнят "Дирижабль"  діти віком від 4 до 7 років з допомогою педагогів, психологів, митців та філософів готувалися до нового етапу - шкільного життя. Заняття проводилися за системою EduQuest для ефективного вивчення англійської мови. Скеледром, басейн, екскурсії як цікаві місця для проведення незабутніх занять. За допомогою програми активного розвитку малят Лєпа-Лєпа активні та позитивні мами з дітками до 3 років вчилися процесам  відокремленню та соціалізації дитини та налагодженню взаємодії дорослого і дитини.

https://www.youtube.com/watch?v=pSn3QxlxmvQ

 

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484