Арт-проєкт "Споріднені"

  Благодійний фонд “Рідні” спільно з артцентром “Дзиґа” та “Gallery 101” втілюють благодійний проєкт “Споріднені”. 

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати  українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля створення спільних творів мистецтва. Протягом серпня діти та художники будуть створювати твори мистецтва, які об’єднають бачення митця та дитини в один витвір.

  У вересні усі твори з 2 до 18 жовтня будуть представлені в мистецьких просторах Львова, що дасть змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Останньою локацією цієї експозиції буде Futura Hub, саме там 18 жовтня пройде благодійний аукціон з продажу робіт. Усі виручені кошти з аукціону будуть спрямовані  фондом “Рідні” на підтримку та розвиток дитячої творчості.

  “У цьому проєкті сформоване світобачення художників та дитяча безпосередність утворюють унікальний симбіоз, особливі мистецькі твори.

  “Споріднені”-це ідея. Ми віримо, що немає чужих чи інших, є рідні душі, споріднені серця та спільні добрі справи.

  “Споріднені” - це досвід. Для митців - вихід за творчі межі, для дітей без сім'ї - незабутні емоції та відчуття приналежності, для глядача - насичена візуальна та смислова подорож.

Спорідненим - це бути схожим хоч іншим, близьким хоч і далеким, мати спільну причину, насінину яка проростає творчістю.” - кураторка проєкту Марта Троцюк.

  Амбасадорка фонду “Рідні” Мар’яна Романяк: “Кожна дитина має свій талант. Але діти, які позбавлені батьківського піклування не завжди мають можливість розвивати його. “Споріднені” - це проєкт, який розкриває таланти дітей, розкриває їх бачення та перетворює його у мистецтво. Цей проєкт показує наскільки важливим є для діток мати наставників, які зможуть ділитися своїм досвідом, знаннями та любов’ю.”

  “Споріднені” - це проєкт, який розкриває таланти дітей, розкриває їх бачення та перетворює його у мистецтво.

Отож, від сьогодні кожен бажаючий зможе на власні очі побачити унікальні роботи наших учасників у 8-ми галереях Львова!

Ми підготували для вас карту галерей, яка стане вашим орієнтиром!

1. Музей Ідей - вулиця Валова, 18а
2. Дзиґа - вулиця Вірменська,35
3. Icon Art - вулиця Вірменська, 26
4. Зелена Канапа - вулиця Вірменська, 7
5. Музей Шептицького - проспект Свободи,20
6. Sova Space - площа Міцкевича,8
7. PM Gallery - вулиця Миколи Коперника, 17
8. Книжковий Лев - проспект Шевченка, 14

9. Арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея» - вулиця Шота Руставелі,8З нетерпінням чекаємо на ваші відмітки та фото з галерей!

Друзі,якщо вас зацікавили роботи митців,ви можете звернутись до нас за такими контактими:
тел. 0935934730

mail. info@ridni.org.ua

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484