25 липня 2022 р.
Звіт дослідження
Звіт дослідження

Стереотипи та упередження населення Львівської області щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та різних форм сімейного влаштування

Ділимось результатами соціологічного дослідження на тему: «Стереотипи та упередження населення Львівської області щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та різних форм сімейного влаштування» (клацніть тут, щоб переглянути звіт).

Опитування було проведено Громадською організацією «Інститут молоді» за сприяння Державного інституту сімейної та молодіжної політики за підтримки партнера компанії «Sparrow Capital».

У звіті ви дізнаєтесь про існуючі стереотипи та упередження серед населення міста Львова та Львівської області, а також краще зрозумієте загальну готовність населення до усиновлення (удочеріння).

Звертаємо вашу увагу на те, дослідження реалізовувалось у листопаді 2021 р. – лютому 2022 року до початку повномасштабної війни з росією. У зв`язку з цим та змінами у процесі усиновлення, отримані дані можуть бути використані лише для ознайомлення та для порівняння довоєнної ситуації, якої стосується це дослідження і післявоєнної ситуації.

Віримо у нашу перемогу та продовжуємо дбати про благополуччя наших дітей!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484