2 липня 2020 р.
Подорож країною задля нових знань!
Подорож країною задля нових знань!

Мандрівка Україною, корисні лекції, цікаві зустрічі, нові знання - все це здобули вихованці наших дитячих будинків сімейного типу, взявши участь у літній програмі для дітей з узалежнених родин.

В передостанній день травня 11 вихованців наших ДБСТ разом з дорослими розпочали автомобільну подорож в с. Приморський посад, що у Запорозькій області. Мета такої мандрівки - стати учасниками літньої програми для дітей з узалежнених родин. До цієї програми діти долучаються останні чотири роки, два з яких за підтримки фонду Рідні. Корисні лекції, цікаві зустрічі, нові знання і тактики, стратегії і навички - все це здобули учасники програми. Заходи відбувалися на березі моря тому вдалося поєднати ефективне навчання з незабутнім літнім відпочинком. Діти купалися та засмагали на узбережжі Азовського моря.

По дорозі додому наші вихованці побували в найстарішому степовому біосферному заповіднику планети та найбільшій європейській степовій заповідній території Асканія-Нова. Природнє диво не лише Приазов’я, а й усієї України. У тутешніх екосистемах налічується більше 500 видів вищих рослин і понад 3 тисячі видів тварин. Справжній захват у дітей та дорослих викликало знайомство з унікальними жителями зоопарку, адже 69 видів тварин, що там мешкають занесені до Червоної книги України. Зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, лами, шотландські поні, коні Пржевальського, американські бізони, кафрські буйволи, сайгаки і багато інших тварини, які чудово адаптувалися до умов українського степу. Нікого не залишив байдужим різнобарвний ландшафт, прекрасні рослини, химерні дерева неначе у казці.

Поїздка автомобілями - чудова можливість завітати в найцікавіші місця, що трапляються на шляху. І наша дружня команда сповна цим скористалася. Наприкінці захоплюючої 12-ти денної подорожі діти та дорослі побували в Національному дендрологічному парку “Софіївка”, що знаходиться на околиці старовинного міста Умань, де насолодилися неймовірними композиціями води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур. Надовго запам’ятаються прогулянки набережною мальовничої Вінниці з красивими парками та видовищними фонтанами.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484