18 червня 2021 р.
Участь у Круглому столі від Львівської міської ради
Участь у Круглому столі від Львівської міської ради

Про відповідальне батьківство сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Благодійний фонд «Рідні» став учасником круглого столу на тему «Про відповідальне батьківство в складних життєвих обставинах». У Великій сесійній залі спільно з представниками міської влади, НГО та церкви обговорили можливості підсилення відповідального батьківства серед сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Зараз на обліку служби у справах дітей м. Львова знаходиться 261 дитина, і завдання держави в першу чергу зменшити їхню кількість. Учасники зустрічі торкнулися багатьох аспектів цієї проблеми: освітньої, психологічної та духовної.

«Підтримка сімей у складних життєвих обставинах - один з важливих напрямів роботи нашого фонду. Допомагаючи їм, ми даруємо шанс дітям, яких вилучають з сімей, повернутися у родини у зростати поруч з рідними. Ми постійно вдосконалюємо свою роботу, шукаємо нові підходи, та втілюємо якісні проекти для підтримки дітей та сімей, як приклад масштабний Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» створений спільно з Львівською міською радою» - коментує керівниця фонду Мар’яна Романяк.

Як зазначили учасники заходу слід виробити довготривалу п’ятирічну стратегію, яка б давала змогу діяти системно. Важливим фактором залишається і соціальна реклама, кількість якої варто збільшити, адже має завдання змінити свідомість батьків. У планах зробити такі зустрічі регулярними, адже добре зроблене, краще, ніж добре сказане.

Участь у Круглому столі від Львівської міської ради - фото 809

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484