17 січня 2023 р.
Підтримка сімей СЖО
![Підтримка сімей СЖО](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/01/63ca69da68ef1648742440.jpg)
Річна програма фонду
В межах річної програми підтримки, завершується етап профорієнтації. Учасники вже пройшли навчальний тренінг на тему кар`єрного розвитку.
Діти продовжують відвідувати заняття з української, англійської мови, а також отримують підтримку з боку волонтерів, які допомагають їм з навчанням.
Сім`ям також надається психологічна підтримка. За кожною сім`єю закріплений психолог, який попередньо визначив її реальні запити та склав індивідуальний план роботи.
Команда фонду спільно з партнером GETEC Group також подбала про матеріально-ресурсну підтримку родин, зокрема про побутову техніку, матеріали для ремонту, дрова для обігріву оселі та інші необхідні речі.
![Підтримка сімей СЖО - 1876 Підтримка сімей СЖО - фото 1876](/uploads/640_DIR/media_news/2023/01/63ca6a322b046503424895.jpg)
![Підтримка сімей СЖО - 1877 Підтримка сімей СЖО - фото 1877](/uploads/640_DIR/media_news/2023/01/63ca6a6a46cd6451948539.jpg)