10 березня 2022 р.
Підтримка дітей-сиріт
![Підтримка дітей-сиріт](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/03/6229e2609cb46841466308.jpg)
Допомога для прифронтових міст України
Вчора команда фонду отримала перший вантаж гуманітарної допомоги. Найближчим часом очікуємо допомогу з різних куточків Європи від організацій, парафій та благодійників. Все це буде цільового доставлено на східні та центральні терени України.
![Підтримка дітей-сиріт - 1349 Підтримка дітей-сиріт - фото 1349](/uploads/640_DIR/media_news/2022/03/6229e39de975f790303231.jpg)
Безпека та благополуччя кожної дитини - наша найвища цінність! Для того, аби допомогти нам подбати про евакуйованих дітей, ви можете здійснити донейт або міжнародний платіж.