![Тренінг для наставників](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/11/619fd9b1d6a04095317909.jpg)
Лекція від психолога, обмін досвідом
Вчора відбулася зустріч з наставниками фонду. Наш психолог Галина Ях провела тренінг на тему «П`ять мов любові», адже потреба відчувати, що нас люблять, є основною емоційною потребою людини, зокрема дитини, яка проживає в інституційних закладів.
Учасники мали змогу поділитися власним досвідом та розповісти про ситуації, які виникають під час взаємодії з дітьми. Отримані знання та поради від фахівця допоможуть наставникам налагодити якісний діалог взаєморозуміння з вихованцями.
Нагадаємо, що проєкт «Наставництво» має на меті не лише знайти наставників для дітей, позбавлених батьківського піклування, але й створити дружнє середовище, в якому наставники могли б обмінюватися досвідом та робити діток щасливішими.
Більше на сторінці проєкту.
![Тренінг для наставників - 1154 Тренінг для наставників - фото 1154](/uploads/640x851_DIR/media_news/2021/11/619fde8cb3bea351756655.jpg)
![Тренінг для наставників - 1153 Тренінг для наставників - фото 1153](/uploads/640x851_DIR/media_news/2021/11/619fde8cae0c7495983520.jpg)