![Артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/11/619b6cd56b541410032345.jpg)
Творчі заняття
Минулих вихідних відбулися наші традиційні майстерки для дітей. Працюючи в інституційних закладах, наша команда розуміє наскільки важливо організовувати дозвілля для дітей, які перебувають в такому середовищі.
Саме тому, спільно з креативним простором «A.Space» ми продовжуємо відвідувати діток та дарувати їм нові емоції. Такі зустрічі допомагають їм відволіктися, заспокоїтися, зануритись у творчість та на певний час відкинути усі тривоги та страхи. Цього разу вони ліпили з глини та малювали, відкриваючи для себе нові стилі на напрями.
Дуже важливо підтримувати зацікавлення діток та давати їм можливість спробувати себе у творчості. Нагадаємо, що майстерки втілюються в межах благодійного артпроєкту «Споріднені» 2020, адже частина коштів з мистецького аукціону спрямована на проведення творчих майстер-класів для діток з ліцею «Просвіта».
Більше про проєкт тут.
![Артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - 1135 Артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 1135](/uploads/640_DIR/media_news/2021/11/619b6c1943def479876121.jpg)