![Звіт благодійного фонду «Рідні» 2021](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/05/627a3e77a3712514467244.jpg)
Про місію, цінності, проекти та досягнення
Команда фонду готова поділитися звітом діяльності за минулий рік.
"Усі проєкти, які ми втілювали спільно з партнерами, спрямовані на те, щоб кожна дитина росла у безпеці, в люблячій сім’ї з духовними цінностями. Відтак одним із пріоритетних напрямків для нас є підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Адже ми з командою розуміємо, що на цьому етапі можемо допомогти дітям уникнути інституційних закладів та статусу сироти.
Завдяки підтримці наших партнерів, об’єднанню людей з відкритим серцем та продуктивній роботі нашої команди, нам вдається щодня працювати над тим, аби забезпечити щасливе майбутнє кожній дитині, яка цього потребує!" - Юрій Федорів,засновник благодійного фонду "Рідні".