22 січня 2021 р.
Зимова подорож "У пошуках себе"
Зимова подорож 
"У пошуках себе"

Активний відпочинок у горах, саморефлексії, розмови про важливі теми

Минулого тижня ми влаштували зимову подорож для дівчат з нашого ДБСТ. Вони провели чотири дні у Карпатах. Активний відпочинок у горах, саморефлексії, розмови про важливі теми - все це завдяки насиченій програмі, яку підготували наші психологи для того, аби діти змогли проаналізувати власні відчуття, покращити навики самопрезентації та комунікації, дізнатися більше про любов, стосунки, а також навчитися розуміти себе та своє оточення.

“Ми намагалися створити максимально комфортне та дружнє середовище для комунікації з дівчатами, адже теми, які ми обговорювали відіграють вагому роль у їхньому житті та впливатимуть на майбутнє. Це питання, які турбують у віці, коли ти вже не дитина, але ще не доросла. Що відбувається зі мною, з моїм тілом, з моїми думками, почуттями та станами? Що таке любов, стосунки з іншими? Як формувати власні цінності? Ми розуміємо, як важливо вчасно розмовляти про це, обговорювати, сперечатися, аналізувати, слухати, сприймати та усвідомлювати. Саме завдяки цій подорожі, нам вдалося створити атмосферу довіри та безпеки, де ми разом з дівчатами вчилися пізнавати та приймати себе, а також будували місточки між дитинством та зрілістю” - розповідає керівниця департаменту психологічної підтримки Ірина Ферко.

Дівчата з радістю діляться відгуками про мандрівку. “Кажуть , що подорожі змінюють людей і саме після цієї поїздки я точно в цьому впевнена. За п`ять днів ми не тільки відпочили , а ще й багато чого навчилися. Поєднуючи корисне з приємним , ми гарно проводили час: каталися на лижах, бордах і ковзанах. А також активно працювали над собою, рефлексували , дискутували та пізнавали. Саме тому, ми приїхали додому наповненими, задоволеними і налаштованими на працю. А ще говорять , що люди творять подорожі і не важливо де , а важливо з ким. І це також про нашу поїздку . Адже ,незважаючи на всі виклики лютої зими і відсутність супер комфорту, ми були щасливими , бо були з найріднішими. Рідні - це люди з великими серцями ,сповненими любові, і завжди готові нею поділитися” - розповідає Діана.

“Я вдячна Рідним за цю поїздку. Я дізналася багато нової, а головне корисної інформації. Це саме те, що мені було потрібно. Я провела час у колі близьких людей, які допомогли мені знайти відповіді на важливі питання” - розповідає Андріана.

Нова локація, неймовірна природа Карпат, тепла атмосфера, щирі розмови - все це неабияк надихнуло дівчат. Вони навіть написали пісню для нашої команди у якій співають: “Ви вклали у нас багато знань, щоб у майбутньому у нас не було страждань. Рідні - це не просто слова, це справжня сім`я, де є ти і я”

Ми щасливі, що маємо змогу супроводжувати та підтримувати дівчат, які поступово крокують назустріч дорослому, самостійному життю. Рідні - завжди поруч!

 

Зимова подорож 
'У пошуках себе' - фото 437

 

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484