23 березня 2021 р.
Захід «Заради дітей»
Захід «Заради дітей»

Причини поведінкових змін

Сьогодні наш фонд став співорганізатором надзвичайно важливої зустрічі «Заради дітей». Подія відбулася за підтримки та участі працівників управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, фахівців з соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, педагогів Львівських загальноосвітніх закладів освіти, працівників сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області та патрульної поліції, працівників центрів підтримки дітей, приватних закладів та неурядових організацій.

Актуальними темами зустрічі стали такі питання: проблеми у поведінці та труднощі з навчанням, вплив самопочуття та поведінки дитини в школі, вплив шкільного середовища на дитину, прояви насильства та шляхи його виявлення.

Керівник управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради Ростислав Тимків зазначив про те, що інтернет значною мірою впливає на поведінку дітей, а також додав: «На жаль, іноді це небезпечне середовище для дітей. Коли стаються негативні події з дітьми, тоді у всіх постає питання, а де ж були батьки, школа та служби. Чому ніхто не побачив, що з дитиною щось не так. Саме тому дуже важливо зрозуміти особливості поведінки дитини. Нам потрібно вчитися розуміти, що таке «травмована дитина». Адже, за своєю природою, дитина не може бути винною. Завжди винні дорослі, які оточують дитину».

Керівник фонду Мар`яна Романяк коментує: «Дуже потрібно проводити заходи такого формату, адже тема є надзвичайно важливою та актуальною. Впевнена, що після цієї зустрічі все більше людей знатиме та розумітиме причини поведінкових змін у дітей».

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484