14 листопада 2022 р.
Young leaders 2022
Young leaders 2022

Підсумки підліткового саміту

Підсумки підліткового саміту , який відбувся у листопаді у Львові.

Освітній саміт «Young leaders 2022» відбувся у листопаді в партнерстві фонду «Рідні» , Центра лідерства УКУ, Української освітньої платформи та Scolar leader camp. Учасниками стали 31 підліток, серед них діти з Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні», ліцею «Просвіта» ЛМР та ті, хто вимушено залишив свій дім через війну.

Подія мала на меті допомогти учасникам, зокрема підліткам розкрити лідерський потенціал особистості, розвинути її здібності та віднайти нові таланти в соціальних проектах всеукраїнського масштабу.

Учасники та учасниці об’єдналися у команди та під супроводом наставників розробили ідеї проектів і конкретний план дій для успішної реалізації та представлення. Основні теми проектів - освіта та українізація , орієнтовані на підлітків.

Керівник освітнього департаменту БФ «Рідні», Тарас Косар, зазначив, що подія особлива цінна для підлітків у наш час: “Освітня підтримка дітей та молоді - є одним з пріоритетних напрямів діяльності фонду. Для нас дуже важливо систематично дбати про освітні можливості для дітей та допомогти їм отримати знання та досвід з різних сфер. Адже такі проекти допомагають знайти коло однодумців та наставників, які готові підтримувати молодь та їх ідеї.

Учасниця Дарина розповіла, що разом з командою їм вдалося придумати проект, який має усі шанси стати потужним рупором українізації суспільства на місцевому рівні: “Ми з командою працюємо над ідеєю створення клубу"24+1". Основний задум - це українізація суспільства, зокрема підлітків та молоді. Наш план на цей місяць це створення інстаграм сторінки і проведення двох офлайн зустрічей. Будемо дивитися українське кіно і проводити літературний вечір для того, аби популяризувати все українське”.

Ще одна учасниця Андріана поділилася враженнями від події: “Особливо цікавим для мене став воркшоп з маркетингу, а найбільше сподобалась атмосфера підтримки під час навчання. Щодо проекту, то ми з командою маємо на меті організувати квартирник в українській тематиці для молоді. Дуже круто, що на цій програмі ми отримали системні знання, які допоможуть нам створити справді крутий проект та втілити його у супроводі з талановитими менторами”.

По завершенню дводенного інтенсиву, учасники продовжать напрацьовувати власні проекти в командах спільно з менторами, з якими познайомились під час саміту. Підсумком та завершенням стане презентація підлітками власних проектів. У грудні автори найкращої ідеї отримують грошову винагороду для реалізації задуму.

Позначки: для ЗМІ, пост реліз.

 
Young leaders 2022 - фото 1794

 

Young leaders 2022 - фото 1793

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484