5 жовтня 2023 р.
Взяли участь в публічній консультації у сфері турботи та догляду дітей!
![Взяли участь в публічній консультації у сфері турботи та догляду дітей!](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/10/652d532009fa3969177156.jpg)
від Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей
Спільно з представниками громадських організацій, представниками місцевої влади напрацьовували пропозиції можливих рішень у сферах альтернативної форми сімейного виховання , усиновлення та зміцнення сімей.
Дякуємо за організацію та запрошення!