24 січня 2024 р.
Визначний день для МГБ "Спільнота-Рідні"!
Визначний день для МГБ "Спільнота-Рідні"!

Вони офіційно відкрили свої двері для резидентів та всіх, хто хоче розділити цю радісну мить!

На відкриття завітав мер міста Андрій Садовий, який познайомився з резидентами та надихнув їх своєю мотиваційною промовою.

Цей неймовірний день був наповнений щирими розмовами, зустрічами з нашими партнерами, які завжди вірили в нас і підтримували нас на кожному етапі. Резиденти не залишили нас байдужими - їх таланти в кулінарії вразили всіх, а гра на гітарі, була просто неймовірною!

МГБ “Спільнота-Рідні” - це не просто приміщення, а місце, де молодь з вразливих категорій знаходить підтримку, можливості для розвитку та самовираження. Наша головна мета - готувати молодь до дорослого етапу життя. Програма “Спільнота” включає в себе заходи з освіти, виховання та розвитку, залучаючи експертів та менторів з різних сфер. Таким чином, ми допомагаємо молоді розкривати свій потенціал та знаходити своє справжнє покликання.

А резиденти - це джерело енергії та натхнення для нас, а ще майбутнє нашої держави!

Дякуємо The Ambassador Platform, Роман Давимука, Андрій Садовий, Катерина Садова, Служба у справах дітей Львівської міської ради,Ukraine Children's Action Project, що розділили з нами цей день!

Проект створений за підтримки благодійного фонду “Рідні” , Львівської міської ради та Служби у справах дітей Львівської міської ради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484