7 липня 2023 р.
Відбувся вчительський ретрит "Педагогіка партнерства"
Відбувся вчительський ретрит "Педагогіка партнерства"

За підтримки партнера Street Child

28-30 червня 2023 року відбувся вчительський ретрит «Педагогіка партнерства» за підтримки партнера Street Child✨

90 представників освітянської сфери Львівської та Київської областей протягом трьох днів отримували нові знання та вдосконалювали власні навики на тренінгу «Тьюторинг як ресурс педагогіки партнерства».

Говорили про мислення зростання, вчились розрізняти факти та інтерпретації, слухати і чути, надавати конструктивний зворотний зв’язок. Усвідомлюючи, що жодні навики не стануть у нагоді, якщо вичерпані усі внутрішні ресурси ми подбали і про рекреацію наших учасників – прекрасна локація "Таор Карпати", творчі майстер-класи, похід в гори, спільна вечірня ватра.

«Щиро дякуємо за чудовий час, проведений разом. Такий формат подій не лише чудово підходить для навчання, а й допомагає відновитися після складного навчального року. За тьюторингом майбутнє педагогіки, адже для дітей як ніщо інше важливі підтримка та розуміння. Через максимально практичні вправи кожен міг спробувати прожити це на власному досвіді, аби згодом втілювати їх у своїй роботі. Дякуємо за три дні натхнення, перезавантаження та мотивації» (Наталія Вітюк, завідувачка сектору інформаційної політики та промоції управління освіти ЛМР).

І якщо наприкінці надважкого навчального року наші педагоги здатні бути настільки активними, включеними, натхненними і вмотивованими до професійного зростання – то впевненість у щасливому майбутньому юних українців зростає в рази!

Дякуємо партнеру Street Child за можливість спільно дбати про відновлення внутрішніх ресурсів освітян, які працюють з дітьми в часі війни!💜

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484