10 травня 2021 р.
Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта»
Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта»

Насичені вихідні разом з командою креативного простору «A.Space»

Минулого тижня разом з командою креативного простору «A.Space» ми провели серію творчих артмайстерок.

В межах першого заняття майстриня Мар`яна Косика розповіла дітям про правила поєднання кольорів, особливості використання гуаші, а також про те, як слід наносити фарбу. Не гаючи часу, діти одразу перейшли до другого заняття, де змогли застосувати отримані знання на практиці. Вони розмальовували дерев`яні яйця та кроликів, створювали власні пасхальні композиції, а також розповідали історії про Великдень. Малювання – процес, який передбачає експерименти, креативність, індивідуальне бачення предметів. Саме в процесі роботи діти вчаться сприймати свої помилки як шанс створити щось нове та унікальне.

В неділю команда творчого простору «A.Space» відкрила для дітей світ аплікації. Вивчаючи фактуру паперу, згадуючи попередній досвід поєднання кольорів, діти перейшли до практики: вони створювали власні картини. Дерева, фрукти, тварини оживали на невеличких полотнах та нагадували персонажів з казок. Займаючись аплікацією, діти мали нагоду розвинути свої сенсорні можливості: вони вчилися гармонійно підбирати кольори, працювати з формами та створювати різноманітні композиції.

Нагадаємо, що майстерки втілюються в межах благодійного артпроекту «Споріднені» 2020, адже частина коштів з мистецького аукціону спрямована на проведення творчих майстер-класів для діток з ліцею «Просвіта».

Цього року, ми активно готуємось до старту проекту «Споріднені» 2021, адже хочемо об`єднати таланти дітей з інституційних закладів та відомих митців, аби надихнути їх займатися творчістю. Відтак проект можна підтримати на Спільнокошті.

Зібрані кошти будуть спрямовані на організацію культурного форуму, творчих занять, артмайстерок від відомих митців та художників, які ділитимуться досвідом та відкриватимуть нові стилі мистецтва.

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 700

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 697

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 703

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 695

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 699

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 698

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 705

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 706

 

Творчі артмайстерки для вихованців ліцею «Просвіта» - фото 707

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484