15 липня 2021 р.
Табір для учасників проекту «Мрій та Дій»
![Табір для учасників проекту «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/07/60f07499b2f46361328452.jpg)
Пригоди у лісі
Минулі вихідні видались насиченими для учасників проекту, адже вони поїхали у табір. Ночівля в палатках, спільне приготування їжі, спілкування, ігри на свіжому повітрі, вечірня ватра - все це подарувало дітям незабутні враження.
«Для дітей ця мандрівка стала чудовою можливістю для розвитку, навчання та спілкування, а також для перезавантаження і відпочинку. У таких умовах відчувається командний дух і діти вчаться комунікувати один з одним. До того ж, наші учасники отримали безцінні знання з надання першої медичної допомоги від парамедиків» - коментує керівниця проекту Ольга Іваник.
Щасливі діти, щасливі ми!
![Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - 846 Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - фото 846](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60f073afafd5d383409650.jpg)
![Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - 843 Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - фото 843](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60f073aeb5f31061580154.jpg)
![Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - 845 Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - фото 845](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60f073afa0d32146304252.jpg)
![Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - 844 Табір для учасників проекту «Мрій та Дій» - фото 844](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60f073af5873f119880397.jpg)