23 березня 2021 р.
Проект «Мрій та Дій»
Проект «Мрій та Дій»

Освітній практикум для учнів старших класів

Анонсуємо надзвичайно актуальний проект «Мрій та Дій», який має на меті допомогти дітям-сиротам, дітям з ДБСТ та дітям з СЖО обрати свій шлях!

Запрошуємо до участі учнів 9-11 класів з зазначених вище соціальних категорій, які матимуть шанс відвідати університети Львова, покращити свої навички тайм-менеджменту, написання резюме, дізнаються різноманітні лайфхаки стосовно навчання та розвитку, а також познайомляться з потенційними роботодавцями.

Працюючи з дітьми в інституційних закладах, наша команда розуміє, що часто через травматичний досвід діти важко адаптуються до життя та не можуть у повній мірі розкрити свої таланти та потенціал. Однак, перед ними все ж постає важливий вибір куди рухатись далі.

Керівник проекту Ольга Іваник розповідає: «Завдання, яке ми ставили перед собою, як фонд, було продумати, яким чином можна допомогти нашим старшим дітям системно і ефективно. Ми розуміли, що їм доведеться стикнутися з викликами сучасного світу, який є дуже мінливим. Йдеться про різкі зміни ринку праці, через розвиток технологій, про освітню систему, яка мляво реагує на усі виклики, а також пандемію, яка певною мірою обмежує можливості.

В таких умовах дітям важливо чітко усвідомлювати свої сильні сторони, вміти швидко і ефективно навчатись, рефлексувати та йти далі малими кроками, накопичуючи не лише досвід помилок, а і досвід успішності! Так ми прийшли до проекту «Мрій та дій» і його 10-ти модульного освітнього практикуму, де знайомитимемо учасників з професіями майбутнього, максимально практикуючі ті навички, які будуть затребуваними невдовзі, готуватимемось практично до того, що навчатись доведеться впродовж життя».

Віримо, що втілюючи цей проект, ми допоможемо їм знайти себе та повірити у власні сили!

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484