18 травня 2021 р.
Старт проекту «Мрій та Дій»
Старт  проекту «Мрій та Дій»

Освітньо-модульний практикум для активних підлітків

Стартував перший модуль нашого освітнього модульного практикуму «Мрій та Дій».
Учасниками стали старшокласники львівських інституційних закладів, студенти коледжів та активні підлітки, які готові не лише мріяти, але і діяти.

«Символічно, що перший день на практикумі припав на суботу, у яку весь світ відзначає міжнародний день сім`ї. Ми завжди дбаємо про учасників наших проєктів, як про рідних, а два дні такої інтенсивної і злагодженої роботи і повної залученості наших дітей у процес, дозволили нам усім стати такою великою і дружньою сім`єю.

На практикумі ми не навчаємо їх, ми лише творимо для них здорове середовище зростання, відкриваємо нові можливості та інструменти, які допоможуть їм краще пізнавати себе і світ навколо, ставити цілі і невпинно крокувати до реалізації мрій» - розповідає керівник проекту Ольга Іваник.

Перший модуль був присвячений знайомству: учасники знайомились один з одним, командою проекту, а також вчилися розуміти себе, свої риси характеру та прислухатися до власних мрій та бажань. Говорили про самооцінку, цінності, а також про ресурси і стрес.

Дякуємо команді психологів фонду за чудову програму, а також нашому партнеру Львівському міському центру «Між нами» за допомогу у реалізації тренінгової частини.

Переглянути відео можна тут.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484