![Споріднені 2021: в гостях у живописця](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/06/60bde24fde0a9643609888.jpg)
Спільна робота учасниці Ані та Юрія Коваля
Зустрічі дітей та митців в межах проекту «Споріднені» продовжуються! Цього разу наша учасниця Аня завітала в гості до талановитого Юрія Коваля.
Головною особливістю робіт львівського живописця Юрія Коваля є відтворення власних уявлень про предметний світ за допомогою магічного реалізму. У його роботах центральним персонажем є людина, оскільки митцю цікаво досліджувати її у різних проявах, роздивлятися під збільшувальним склом, аби краще зрозуміти процеси, які відбуваються зараз в соціумі.
Разом з Аньою вони створили спільну картину, використовуючи акрилові фарби. Наша учасниця була у захваті і почувалася у своїй стихії. Зовсім скоро цей спільний витвір можна буде побачити та виставці та аукціоні з нагоди проекту «Споріднені» 2021.
«Споріднені» - це проект, який розкриває таланти дітей з інституційних закладів, а також показує наскільки важливим є для діток мати наставників, які зможуть ділитися своїм досвідом, знаннями та любов’ю.
Підтримати проект на Спільнокошті можна за посиланням.
![Споріднені 2021: в гостях у живописця - 768 Споріднені 2021: в гостях у живописця - фото 768](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60bde25ba1a5b330687821.jpg)
![Споріднені 2021: в гостях у живописця - 769 Споріднені 2021: в гостях у живописця - фото 769](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60bde2615958c148262821.jpg)
![Споріднені 2021: в гостях у живописця - 770 Споріднені 2021: в гостях у живописця - фото 770](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60bde26684050218025924.jpg)