16 лютого 2022 р.
Співачка Джамала зустрілася з дітьми, якими опікується благодійний фонд «Рідні»
Співачка Джамала зустрілася з дітьми, якими опікується благодійний фонд «Рідні»

Серед них діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з дитячих будинків сімейного типу

Команда благодійного фонду спільно з дітьми-сиротами, дітьми, які позбавлені батьківського піклування та дітьми з дитячих будинків сімейного типу завітала на концерт співачки Джамали.

«Для нас дуже важливо підтримувати дітей, які зростають в інтернатних закладах та давати їм якомога більше можливостей для соціалізації та інтеграції у суспільство. На концерті, поза межами інтернату чи дитячого будинку, вони відчули себе по-справжньому щасливими та дозволили собі бути просто дітьми, відкидаючи усі соціальні статуси. Дякуємо команді Джамали за запрошення та щиро радіємо, що спільно змогли подарувати дітям, які зростають без рідних, стільки незабутніх емоцій» - коментує Мар`яна Романяк керівник благодійного фонду «Рідні».

«Найкраще, що можна зробити в такі непрості та напружені для усієї країни дні, це зрозуміти що є діти, які знаходяться в стані тривоги кожного дня. Вони зростають без рідних та не мають впевненості у майбутньому, адже їх нема кому захистити. Мені дуже хотілося підтримати цих дітей та підняти їм настрій, саме тому, я і запросила їх на концерт. Благодійний фонд «Рідні» опікується саме такими дітками і робить усе для того, щоб вони знайшли люблячу сім`ю або ж наставників та почувалися у безпеці. Давайте допомагати разом та пам`ятати, що діти - це наше майбутнє!» - коментує співачка Джамала.

По завершенню концерту співачка зустрілася з дітьми, які підготували для неї подарунки і подякувала за підтримку.

Співачка Джамала зустрілася з дітьми, якими опікується благодійний фонд «Рідні» - фото 1319

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484