25 серпня 2021 р.
Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій»
![Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/08/61262a84325c1597992857.jpg)
Учасники завітали в гості до місцевих фермерів
В межах навчального практикуму, учасники поділилися на дві команди та вирушили назустріч пригодам. Перша група завітала на рибне господарство «Озерний Край», друга група відвідала овечу ферму «Липова Долина».
Впродовж трьох днів діти отримали неймовірні враження та безцінний досвід, адже спробували себе в ролі фермерів та виконували важливі господарські завдання. Дехто з вихованців інституційних закладів та студентів коледжів отримав свою першу роботу і розпочав свій кар`єрний шлях.
![Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 971 Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 971](/uploads/640_DIR/media_news/2021/08/612629988823f729870788.jpg)
![Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 963 Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 963](/uploads/640_DIR/media_news/2021/08/612628aade770503774328.jpg)
![Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 968 Сьомий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 968](/uploads/640_DIR/media_news/2021/08/612628d6609d6693910401.jpg)