26 липня 2021 р.
Шостий модуль проекту «Мрій та Дій»
![Шостий модуль проекту «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/07/60ffdac05f70b694586025.jpg)
Похід на Парашку
Команда фонду спільно з учасниками проекту «Мрій та Дій» та дітками з Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» підкорили гору Парашку! Неймовірні краєвиди, чисте гірське повітря, спільні посиденьки, спілкування - все це зробило цей похід незабутнім.
Дякуємо нашому гіду Роману Городечному за чудову мандрівку та натхнення! Це неабияка честь бути поруч з людиною, яка підкорила Еверест та любить гори усім серцем!
Нагадаємо, що проект «Мрій та Дій» має на меті допомогти дітям-сиротам, дітям з ДБСТ та дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях!
![Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - 869 Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - фото 869](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60fed11aa8485385492296.jpg)
![Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - 866 Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - фото 866](/uploads/640x851_DIR/media_news/2021/07/60fed11a4ac6a882206692.jpg)
![Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - 867 Шостий модуль проекту «Мрій та Дій» - фото 867](/uploads/640_DIR/media_news/2021/07/60fed11a7bd9c420225364.jpg)