![Школа Різдва](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/12/61caf625407dd558103158.jpg)
Майстерки для дітей
Минулого тижня відбулося ще одна тепла зустріч з дітьми в межах проєкту «Школа Різдва». Разом з майстринею Іриною, ми виготовляли фетрові будиночки, які стали чудовими прикрасами для ялинки в Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» Львівської міської ради. Кожна дитина загадувала бажання на папері та ховала у власному будиночку, який відтепер оберігатиме її мрій. Радіємо, що можемо проводити час разом з дітками та дарувати їм позитивні емоції!
Нагадаємо, що Школа Різдва - це місце, де діти поринають у святкову атмосферу та разом з нами готуються до зимових свят. Наспівуючи колядки, вони не лише розкривають власні вокальні здібності, але й відроджують давні українські традиції. Створюючи власний Вертеп, вони не лише відкривають для себе новий досвід, але й стають частинкою унікального дійства та починають глибше розуміти нашу культуру та цінності.
![Школа Різдва - 1225 Школа Різдва - фото 1225](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61caf71b97670735731413.png)