14 квітня 2021 р.
Робота фонду в умовах карантину
Робота фонду в умовах карантину

Про плани та проекти

Минулої весни ми активно працювали в рамках нашого нового напрямку «Боротьба з Сovid-19», забезпечуючи лікарні Львова та області необхідним медичним обладнанням та засобами захисту. Цю весну наша команда також зустріла в режимі карантину, однак, така невизначеність аж ніяк не завадить нам втілювати наші плани та ідеї.

Основний фокус нашої уваги ми спрямовуємо на дітей, які проживають в інституційних закладах. Через посилення карантинних обмежень, ми певний час не можемо відвідувати діток у повній мірі. Однак уся наша команда працює над втіленням різноманітних проектів, які б урізноманітнили життя дітей та принесли якісні зміни в їх життя.

Керівниця департаменту благодійних програм Марта Красногор коментує: «Ми намагаємось адаптуватись до нових карантинних обмежень та завжди готуємо план «Б» в онлайн форматі. Це допомагає нам досягнути гнучкості у нашій діяльності та бути готовим до нових викликів. Зараз запускаємо онлайн-школу «На хвилі батьківства», яка була створена для підтримки та навчання прийомних батьків. Також готуємось до запуску масштабного проекту у напрямку здоров`я».

Керівниця психологічного напрямку Ірина Ферко зізнається: «Робота в закладах з дітьми потребує комплексного та систематичного підходу. За цей час, поки ми не відвідуємо деякі заклади з дітьми, наша команда має час удосконалити програму, перевести індивідуальні заняття в режим онлайн, а також приділити більше часу консультаціям для прийомних батьків. До того ж, зараз ми працюємо над записом лекцій для нашої онлайн-школи «На хвилі батьківства», адже хочемо подати корисний матеріал максимально доступно і цікаво».

Мар`яна Романяк, керівниця фонду розповідає: «Амбітних планів маємо багато. Через локдаун маємо час підготуватися, щоб після – активно стартувати. Діти, з якими ми працюємо, не можуть чекати, тому дуже сподіваємося, що все заплановане втілиться і ми реалізуємо усі проекти в життя».

 

 

 

 

 

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484