UK
16 квітня 2022 р.
Робота фонду під час війни
Робота фонду під час війни

Департаменти та напрямки

Через війну в Україні фокус нашої діяльності дещо розширився і зараз зосереджений навколо 4 пріоритетних напрямків.

В межах гуманітарного департаменту , наша команда продовжує надавати допомогу для дітей і сімей, які постраждали внаслідок війни та для тих, хто перебуває у місцях активних бойових дій.

В межах департаменту психологічної допомоги , наші спеціалісти продовжують надавати психологічну підтримку для дітей з дитячих будинків та сімей, які цього потребують. Крім цього, психологи фонду налагодили співпрацю з об`єднанням пологових будинків Львова, тому наш фонд активно підтримує майбутніх матусь.

В межах освітнього департаменту, ми проводимо серію великодніх зустрічей для евакуйованих дітей та вихованців Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні». Маємо на меті розповісти дітям про традиції святкування Великодня та полегшити їх адаптацію. Також працюємо над втіленням інших навчальних проєктів.

В межах департаменту інших благодійних програм , ми дбаємо про організацію великодніх акцій для випускників та учасників нашого проєкту «Мрій та Дій», дітей з Центру Рідні та евакуйованих сімей.

Найціннішим для нас й надалі залишається підтримка евакуйованих дітей! Ви також можете долучитися, здійснивши здійснивши донейт або міжнародний платіж.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484