19 лютого 2020 р.
"Рідні" на зустрічі друзів "Щедрого вівторка"
"Рідні" на зустрічі друзів "Щедрого вівторка"

19 лютого в Києві відбулася конференція засновників Щедрого вівторка. «Рідні» також приєдналися до спільноти благодійних організацій, готових підтримати цю добру ініціативу у 2020 році.

Традиція робити добрі справи у вівторок, що слідує після Чорної п’ятниці та Кібер понеділка з’явилася вперше у 2012 році і вона могла народитися лише в Америці. Після апофеозу споживацтва прийшло щире та масове жертвування грошей, часу та матеріальних здобутків на користь тих, хто потребує базових речей.

Аша Курран, засновниця GivingTuesday говорить про це відкрито і цим ще більше викликає довіру та повагу людей по всьому світу. «Ми, люди є різними та неідеальними і можемо робити як не дуже логічні, так і цілком благородні речі.» За 7 років існування ця ініціатива об’єднала понад 70 країн і загальні збори сягають сотень мільйонів доларів та сотні тисяч добрих справ. В Україні цю ініціативу започаткувала родина Загорій у 2017 році в рамках інших добрих справ сімейного благодійного фонду.

Щороку до Щедрого вівторка приєднуються все нові організації та окремі особи. А у 2020 році Рідні також братимуть активну участь в цій ініціативі, яка припадає на 1 грудня. Слідкуйте за нашими новинами, щоби дізнатися як саме можна долучитися до творення доброї історії.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484