16 березня 2023 р.
Радіти знову. Сила гри
Радіти знову. Сила гри

Ресурсно-тренінгова програма

Стартує річна ресурсно-тренінгова програма нашого фонду під назвою «Радіти знову_Сила гри».

Основна мета програми – забезпечити навичками, підтримкою та ресурсами фахівців, які залучені у процеси психосоціального супроводу дітей в часі війни.

Команда психологів фонду розробила інтегративну багаторівневу модель відновлення стану радості на шляху до усвідомленого регулювання власних внутрішніх станів та плекання особистої цілісності на тілесному, емоційному, когнітивному та духовному рівнях.

Вплив стресових подій та переживань у дитини може бути суттєво знижений‌ завдяки вчасно наданій допомозі. Від нас, дорослих, у великій мірі залежить якими ми і наші діти вийдемо з цього випробування. Ми маємо докласти максимум зусиль щоб якомога більше українців зберегли своє психічне здоров’я, навчились відновлювати і берегти внутрішні ресурси і регулювати власні стани.

Саме тому, в межах програми «Радіти знову_Сила гри» ми фокусуємо увагу на методиках, які спрямовані на розвиток навичок позитивного рефокусування та відновлення пошукової активності у дітей та дорослих.

Спікери програми – закордонні та українські спеціалісти з великим досвідом та багажем знань по психологічній роботі з дітьми та дорослими.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484