8 лютого 2022 р.
Проєкт випускників програми «Мрій та Дій»
![Проєкт випускників програми «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/02/620240e46f1f0591170384.jpg)
Представлення ідеї
Випускники першого набору проєкту «Мрій та Дій» презентували свій проєкт керівнику фонду - Мар`яні Романяк. Ідея підлітків полягає у створенні клубу та проведенні навчальних лекцій для підлітків міста Львова.
Наша команда радіє, що учасники залишаються вмотивованими по завершенню навчальної програми і прагнуть творити якісні зміни у своєму середовищі. Тематичний клуб - це ідеальне місце для нетворкінгу, соціалізації, появі нових знайомств та ідей.
Ми готові підтримувати учасників та віримо, що їх проєкт точно не останній!
![Проєкт випускників програми «Мрій та Дій» - 1305 Проєкт випускників програми «Мрій та Дій» - фото 1305](/uploads/640_DIR/media_news/2022/02/6202427a0409f434496769.jpg)