19 листопада 2021 р.
Проєкт «Спільнота»
Проєкт «Спільнота»

Новий простір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Благодійний фонд Ridni з управлінням «Служба у справах дітей» Львівської міської ради підписали меморандум про співпрацю в межах запуску нового проєкту «Спільнота», який, зокрема, включає створення нового простору для розвитку дітей та молоді. Проєкт передбачає створення комунальної установи з двома малими груповими будинками.

Згідно меморандуму, «Спільнота» – це платформа для підтримки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Діяльність проєкту буде реалізовуватися через комплексну систему розвитку особистості в формаційних напрямках та формування проактивного середовища серед громадськості.

«Стала співпраця, об’єднання та координація взаємних зусиль для підтримки дітей та молоді з інституційних закладів та сімейних форм виховання є основами нашого партнерства. Новий проєкт «Спільнота» буде унікальним та надзвичайно важливим для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які розпочинатимуть доросле життя» - зазначив Ростислав Тимків, керівник управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради.

«Мета Спільноти – створити проактивне середовище, яке дасть змогу дітям жити та розвиватися у якісних умовах, відкривати свій потенціал та творити позитивні зміни навколо себе у муніципалітеті та громаді. Ми щиро раді співпраці з містом та спільному розвитку проєктів впродовж багатьох років!» - зазначила Мар’яна Романяк, керівниця Благодійного фонду «Рідні».

«Спільнота» відкриє свої двері для дітей та молоді у 2022 році. Радіємо, що у Львові буде створено новий простір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування!

Проєкт «Спільнота» - фото 1117

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484