![Проєкт «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/12/61b21c8daf328472676043.jpg)
Старт другого сезону
Стартував другий сезон проєкту Мрій та Дій, який має на меті допомогти дітям-сиротам, дітям з ДБСТ та дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях.
Працюючи з дітьми в інституційних закладах, наша команда розуміє, що часто через травматичний досвід діти важко адаптуються до життя та не можуть у повній мірі розкрити свої таланти та потенціал. Однак, перед ними все ж постає важливий вибір куди рухатись далі.
Керівник проекту розповідає: «Завдання, яке ми ставили перед собою, як фонд, було продумати, яким чином можна допомогти нашим старшим дітям системно і ефективно. Ми розуміли, що їм доведеться стикнутися з викликами сучасного світу, який є дуже мінливим. Йдеться про різкі зміни ринку праці, через розвиток технологій, про освітню систему, яка мляво реагує на усі виклики, а також пандемію, яка певною мірою обмежує можливості.
В таких умовах дітям важливо чітко усвідомлювати свої сильні сторони, вміти швидко і ефективно навчатись, рефлексувати та йти далі малими кроками, накопичуючи не лише досвід помилок, а і досвід успішності! Так ми прийшли до проекту «Мрій та дій» і його 10-ти модульного освітнього практикуму, де знайомитимемо учасників з професіями майбутнього, максимально практикуючи ті навички, які будуть потрібними невдовзі, готуватимемось практично до того, що навчатись доведеться впродовж життя».
![Проєкт «Мрій та Дій» - 1188 Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1188](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61b21cbb5c417628070224.jpg)
![Проєкт «Мрій та Дій» - 1189 Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1189](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61b21ce0ee76a933893006.jpg)
![Проєкт «Мрій та Дій» - 1186 Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1186](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61b21c7e595d2970289572.jpg)