17 листопада 2021 р.
Проєкт «Мрій та Дій»
Проєкт «Мрій та Дій»

Відгуки учасників першого набору

Ділимось враженнями учасників освітнього проєкту «Мрій та Дій».

«Освітня програма проєкту була дуже насиченою. Ми отримали цінні навички, яких нам не вистачало. Наприклад, навчилися складати резюме та проходити співбесіди. Крім цього, ми працювали на фермах, де здобули наші перші практичні знання» - Олександра, учасниця проєкту «Мрій та Дій».

«Найбільше мені запам’ятався наш табір та похід на гору Парашку. Це неабияк об’єднало нашу команду і подарувало нові емоції та враження. Разом ми підкорили нашу першу спільну вершину і це стало символом того, що попереду нас чекає ще багато маленьких і великих перемог» - Тигран, учасник проєкту «Мрій та Дій».

«Дякую запрошеним гостям та спікерам за їх поради та настанови. Тепер хочеться написати найкрутіше резюме і знайти найкращу роботу, щоб усі мною пишалися!» - Софія, учасниця проєкту «Мрій та Дій».

Нагадуємо, про те, що реєстрація на другий набір триває. Якщо ти старшокласник ( 9-11 клас) або ж студент коледжу чи ВНЗ, заповнюй анкету за посиланням.

Проєкт втілюється для підтримки дітей-сиріт, дітей з ДБСТ та дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1112

 

Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1113

 

Проєкт «Мрій та Дій» - фото 1114

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484