4 серпня 2021 р.
Проект «Зубки»
Проект «Зубки»

Стоматологічні огляди від партнерів

Проект «Зубки» набирає обертів! Ось і відбувся другий стоматологічний огляд для дитини з Центру підримки дітей та сімей «Рідні».

«Проєкт має на меті допомогти дітям, які зростають без рідних, сформувати дбайливе ставлення до здоров`я. Адже дуже часто через складні життєві обставини, перебуваючи в інституційних закладах, діти не дотримуються елементарних правил гігієни, що суттєво впливає на стан їх здоров`я та якість життя. Стоматологічні огляди від наших партнерів допоможуть виявити проблемі питання, які потребують лікування. Для нас важливо допомогти дітям подолати страх перед лікарями, тому ми всіляко підтримуємо їх та створюємо максимально безпечну атмосферу під час візитів до лікарів. Завдяки таким оглядам, діти отримують нові та корисні звички. Наразі наш фонд готовий та відкритий до співпраці з стоматологічними клініками міста» - розповідає керівниця проєкту Марта Красногор.

Проект «Зубки» - фото 909

 

Нагадаємо, що проєкт створений для того, аби забезпечити стоматологічні огляди дітей з інституційних закладів та допомогти їм сформувати власну культуру здоров`я.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484