25 січня 2023 р.
Проект "Я з України"
![Проект "Я з України"](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/01/63d281fdb084d163423106.jpg)
Дозвілля для дітей
В межах освітнього проекту «Я з України» ми провели для них лекцію з профорієнтації , майстер-клас із виготовлення фетрових іграшок, а також запросили на спільне читання казки.
Дякуємо компаніям «Wolf Lubes» та «AutoPartner» за спільну турботу про дозвілля дітей! Продовжуємо дбати про навчання та розвиток дітей!
Нагадаємо, що проект «Я з України» має на меті забезпечити соціально-культурний, спортивний та психологічний розвиток для дітей. Серед них діти, які вимушено залишили свій дім через війну.
![Проект 'Я з України' - 1887 Проект 'Я з України' - фото 1887](/uploads/640x851_DIR/media_news/2023/01/63d280060126e958972788.jpg)
![Проект 'Я з України' - 1889 Проект 'Я з України' - фото 1889](/uploads/640x851_DIR/media_news/2023/01/63d2826d674fe015679141.jpg)