26 березня 2021 р.
Проект «Спорідені» на Спільнокошті
Проект «Спорідені» на Спільнокошті

Підтримати може кожен

Благодійний фонд «Рідні» запустив краудфандингову кампанію для підтримки культурно-мистецького проекту «Споріднені».

Керівник фонду Мар`яна Романяк коментує: «Цим проектом ми прагнемо створити культурно-мистецький простір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та надати їм можливості для особистого, професійного розвитку та соціальної адаптації. Адже дуже часто через травматичний досвід, діти не можуть у повній мірі розкрити свої таланти та потенціал».
Проект «Споріднені» має на меті об`єднати таланти дітей з інституційних закладів та відомих митців для того, аби надихнути їх займатися творчістю. Зібрані кошти будуть спрямовані на організацію культурного форуму, творчих занять, арт-майстерок від відомих митців та художників, які ділитимуться досвідом та відкриватимуть нові стилі мистецтва.
Відтак кожен з вас може підтримати таланти дітей, які все ще чекають на своїх рідних. Для цього необхідно знайти проект «Споріднені» на платформі «Спільнокошт» та натиснути кнопку «Фондувати». Сума донейту може бути довільною.

Ми цінуємо підтримку кожного та кожної з вас! Після завершення кампанії, планується благодійний аукціон, де будуть представлені спільні роботи художників та дітей, які взяли участь у проекті.
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484