![Подорож резидентів проекту "Спільнота"](/uploads/980x400_DIR/media_news/2024/01/65ae61320ffb6063177012.jpg)
Навчання, новий досвід та незабутні враження
Поїздки, це чудовий спосіб перезавантажитись та з новими силами й думками поринути у повсякденність. Саме тому ми відправились у с. Східниця.
Ця поїздка дала нам змогу підкреслити, ті цінності, які є важливими для нас всіх і показала ті речі, які є вже сформованими та цілісними. Те, що потребує більшої уваги, іншого підходу та мислення.
Також ми повернулися з новими знаннями. Кожен з нас знає, що означає фраза "рімпель-тімпель" і як болять руки після того як ховаючи копійку в кулаці стукати ним по столі годину.
Тренінг під назвою "Толерантність" збагатив та окреслив це поняття для нас. Прийняття, терпіння, довіра та уміння не засуджувати інших - ці три риси і окреслюють поняття толерантності для Спільноти.
Та передбачення, яке цілком може охарактеризувати наші мандри:
"Переходьте до нового початку - вийдіть зі своєї оболонки".
Більше про життя резидентів на сторінці Спільноти у Facebook.
![Подорож резидентів проекту 'Спільнота' - 2334 Подорож резидентів проекту 'Спільнота' - фото 2334](/uploads/640x653_DIR/media_news/2024/01/65ae5fa3590ca691056738.jpg)
![Подорож резидентів проекту 'Спільнота' - 2336 Подорож резидентів проекту 'Спільнота' - фото 2336](/uploads/640x659_DIR/media_news/2024/01/65ae6003666a4079231839.jpg)