14 червня 2021 р.
Подарунок для фонду
![Подарунок для фонду](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/06/60c75d6994363782491670.jpg)
Книги для батьків, які усиновили дітей
Дякуємо Інституту травми розвитку дитина за чудовий подарунок у вигляді книг, які стануть корисними для працівників нашого фонду, а також для фахівців Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».
Адже благодійний фонд «Рідні» – це спільнота підтримки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що працює через системну роботу з інституційними закладами в Україні. Наша команда розробляє адаптивну модель усиновлення, що в подальшому об'єднається у всеукраїнську мережу з подолання сирітства в Україні.