12 травня 2020 р.
Підсумки.
Підсумки.

Ділимось з вами підсумками нашої робота за останні 2 місяці.

Друзі, карантин триває і зараз дуже важливо берегти себе і своїх рідних. За ці 2 місяці наш фонд додав до своєї діяльності ще кілька напрямків, ділимося із вами підсумками нашої роботи:

Перше - підтримка медиків.
В результаті роботи нашої команди і завдяки благодійникам, 12 лікарень міста та області отримали допомогу у вигляді медичного захисту, а саме: захисні костюми, медичні рукавиці, окуляри, респіратори, медична постільна білизна.

Також, спільно з Медичним Центром Medicover, ми ініціювали безкоштовне тестування львів’ян експрес-тестами Getein Biotech Inc.
Близько 700 людей вже пройшли тестування.

Ми запустили дитячу акцію «Ти - мій супергерой». Мета акції полягала у тому, щоб діти малювали наших лікарів у вигляді супергероїв, які змагаються з Covid-19.В межах акції отримано понад 100 малюнків від малечі.
Наша команда вже передала частину дитячих малюнків лікарям.

Крім цього, ми об’єдналися разом з OM NOM NOM, 5 гривень з кожного замовлення в Омномном, що на Римлянина перераховуються на закупівлю засобів захисту для медиків!Ще одним напрямком роботи команди - гаряча лінія.
Наш фонд надав технічну підтримку гарячій лінії, яка була створена Соціальними службами Львова.
Її основна мета роботи - з’ясувати потреби та забезпечити продуктами одиноких людей.
Працівники нашого фонду долучилися у якості операторів гарячої лінії.
Спільними зусиллями, за підтримки спонсорів, вдалося забезпечити продуктами харчування понад 6 000 сімей та осіб похилого віку.

А також, 14 сімей, в яких проживає 38 дітей отримали допомогу у вигляді продуктових наборів.
З яких 24 дитини - вихованці дитячого будинку Буського району, які на час карантину повернулись в свої сім’ї.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку: Avalon Inc. , Medicover, OKKO, Tickets.ua, Львівська Асоціація Футболу, Vetrograd Juice, Львівська міська рада, Соціальні служби Львова.

А також дякуємо нашій чудовій команді!

 

Благодійна організація «Благодійний фонд «Рідні» надає інформаційну та психологічну підтримку щодо процесу усиновлення, у випадку необхідності юридичні партнери Фонду надають правову допомогу у процесі усиновлення. Фонд в жодному разі не займається посередницькою діяльністю та не заміняє функцій держави у процесі усиновлення (удочеріння).

#РідніДопомагають

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484