![Підсумки акції «Твори добро з Рі та Ді»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/11/619274d165c69763862296.png)
Зібрано 71 336 гривень
Ділимось з вами підсумками нашої благодійної акції «Твори добро з Рі та Ді».
Разом з вами нам вдалося зібрати 71 336 гривень!
Ці кошти будуть спрямовані на підтримку проєкту «Health Education», який має на меті забезпечити підлітків з інституційних закладів знаннями та навичками, які дозволять їм підтримувати власне здоров’я та добробут.
Нагадаємо, що проєкт «Health Education» - просвітницький проект для дітей віком від 10 - 18 років, які проживають в інcтитуційних закладах, cпрямована на вивчення сексуального, фізичного та репродуктивного здоров’я; дослідження психології стосунків, власного «Я», прийняття свого тіла, та формування фізичних та психологічних меж підлітків.
Дякуємо усім, хто долучився, а також нашим чудовим партнерам!
![Підсумки акції «Твори добро з Рі та Ді» - 1107 Підсумки акції «Твори добро з Рі та Ді» - фото 1107](/uploads/640_DIR/media_news/2021/11/6192742f094cc284840874.jpg)